Dárek ke kolaudaci domečku

zobrazeno 889×

Vložil(a): Teryk92, 1. 9. 2019 10.21

Ahoj holky, chtěla bych vás poprosit o radu, jsme pozvaní na kolaudaci domečku kamarádu a já přemýšlím, jestli a případně co je vhodné s sebou. Poradíte?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

WeruskaSK

WeruskaSK, 9. 11. 2019, 21.33

rohozku s vtipnym napisom a vinko alebo sampus

Ketris

Ketris, 27. 9. 2019, 10.38

Vinem neurazis a peknou dekoraci nebo kytkama taky ne

jancaan, 4. 9. 2019, 16.24

Já jsem třeba na kolaudaci nesla láhev šampaňského a sadu na grilování, ale dotyční měli novy gril..

Jana82

Jana82, 4. 9. 2019, 16.09

Flaškou určitě nikdo nepohrdne, anebo nějakou květinou v květináči.

Leňulka, 4. 9. 2019, 12.45

do nového něco nového, + flaška a dobrá nálada

Janna, 2. 9. 2019, 21.47

Dala bych nejakou flasku... Kvalitnejsi vino nebo neco, co je dobre ?

Fuga

Fuga, 2. 9. 2019, 16.59

My byli zrovna nedávno a dali jsme otvírák na víno

V007A, 1. 9. 2019, 20.46

Koupila bych víno, to je taková klasika a nebo sud piva.

NiFee

NiFee, 1. 9. 2019, 20.45

flasa je klasika, možno nejaký kolač alebo chrumkáče ak chcete nieco viac nejaku vec do domu

L.janicka.l

L.janicka.l, 1. 9. 2019, 20.42

U nas se rika, ze navsteva do noveho ma prinest kvetinu v kvetinaci. A neco k piti, vinko nebo dobrou kavu

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů