Dárek ke kolaudaci domečku
Vložil(a): Teryk92, 1. 9. 2019 10.21
Ahoj holky, chtěla bych vás poprosit o radu, jsme pozvaní na kolaudaci domečku kamarádu a já přemýšlím, jestli a případně co je vhodné s sebou. Poradíte?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
WeruskaSK, 9. 11. 2019, 21.33
rohozku s vtipnym napisom a vinko alebo sampus
Ketris, 27. 9. 2019, 10.38
Vinem neurazis a peknou dekoraci nebo kytkama taky ne
Jana82, 4. 9. 2019, 16.09
Flaškou určitě nikdo nepohrdne, anebo nějakou květinou v květináči.
Fuga, 2. 9. 2019, 16.59
My byli zrovna nedávno a dali jsme otvírák na víno
NiFee, 1. 9. 2019, 20.45
flasa je klasika, možno nejaký kolač alebo chrumkáče ak chcete nieco viac nejaku vec do domu
L.janicka.l, 1. 9. 2019, 20.42
U nas se rika, ze navsteva do noveho ma prinest kvetinu v kvetinaci. A neco k piti, vinko nebo dobrou kavu