Den české státnosti

zobrazeno 1509×

Vložil(a): veru.veru, 28. 9. 2016 13.28

Dneska je volno, co máte v plánu? Já se chystám na místní oslavy rodiny, tak uvidíme, docela se těším, za půl hodinky jedu.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 4. 11. 2017, 6.30

já dělala hlídací babičku

Fuga

Fuga, 10. 1. 2017, 2.34

my si užívali domácí pohodu

Minnie, 6. 12. 2016, 18.15

Byli jsme doma a užívali si čas jako rodina u pohádek

Safia, 30. 9. 2016, 17.36

Grilovali jsme na zahradě .

lazna, 29. 9. 2016, 15.00

Byli jsem doma pohromadě.

vendy.z, 29. 9. 2016, 10.22

Já mám svátek, tak jsme si to užili s rodinou.

ppetaa27, 29. 9. 2016, 8.33

My jsme jeli do Vyskova do dinoparku

Kamila Pecharová, 28. 9. 2016, 23.09

Výlet do Polska - bludné skály, ulovení ryby a procházka místním parkem.. Nějak jsme ten den české státnosti prokaučovali

Jana82

Jana82, 28. 9. 2016, 22.28

My byli na zahradě, opékali jsme buřty a dělali pečené brambory.

rodinka

rodinka, 28. 9. 2016, 20.51

Tak ja byla v praci

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů