Den učitelů
Vložil(a): Letissie, 19. 1. 2021 12.20
Maminy, vy co máte děti ve školkách nebo školách, tak dáváte učitelkám něco ke dni učitelů ?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
A vy dostáváte od učitelů něco na den matek například? Já nevím, co je to za zhovadilosti pořád něco zavádět - to je pořád den toho a támhle toho..... Za chvilku se bude učitelům nosit i něco v pondělí, když začíná týden ne? Je to jejich práce a vybrali si ji sami a jsou za ní placeni. Ne taky nikdo nenosí nic do krámu za to že jim třeba něco prodám....
Eliška Kozlova, 19. 1. 2021, 18.02
Nedáváme a nedostavame, jen na konci školního roku a před Vánocemi.
patricia077, 19. 1. 2021, 15.36
Přiznám se, že ke dni učitelů fakt ne