Deník dětí
Vložil(a): Jarka mmm, 5. 11. 2016 10.18
Když jsme u těch památek na děti,dokdy jste zapisovali dětem události,první slova,vtipné hlášky atd.? Já jsem to docela začala flakat tak v roce a třičtvrtě,protože se to začalo nějak kupit... Rodiče nám občas takhle něco psali a doteď si to ráda občas přečtu :D.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 24. 4. 2017, 17.02
také jsem začala plná nadějí a očekávání a teď už to hodně slábne
Fuga, 24. 1. 2017, 17.19
u prvního jsem psala poctivě do dvou let, i první příkrmy co jedl a jak mu chutnalo a u druhého to pěkně flákám
k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 10.58
Já to naštěstí píši pravidelně, třeba to jednou ocení
Adrianita, 5. 11. 2016, 15.26
Průběžně doplnuji, dcerce je víc než 2 roky. Doufám, že nepřestanu.
AllaŠvecová, 5. 11. 2016, 11.59
Ja pisu male do knížky muj prvni rok,mam v planu udelat foto knihu a nebo album
Jana82, 5. 11. 2016, 10.43
Mám knihu 1. rok dítěte, ale ještě ji nemám celou dopsanou. Hlášky si budu psát až dcera nějakou poví, až bude mluvit.