Dětské hodinky s aplikací MOVETIME
Vložil(a): patricia077, 13. 12. 2016 14.45
Tak jsem narazila na tyhle hodinky, zas další tah na peníze..dřív nebylo nic a teď..no nevím třeba máte jiný názor?? Rodiče i odborníci se shodují v tom, že právě předškolní léta dítěte výrazně utvářejí jeho osobnost. Již ve třech letech si například dítě začíná vybírat oblečení, které chce nosit a kolem pátého roku se čím dál víc osamostatňuje. To je často v rozporu s obavami rodičů o bezpečnost potomka, které jsou sice přirozené, ale pro zdravý rozvoj dítěte není nejlepší, když ho neustále všude vodí za ručičku. Mnohem prozíravější je pozorovat první samostatné krůčky vašich ratolestí zpovzdálí a nechat je poznávat svět vlastníma očima. Právě nové dětské hodinky Alcatel MOVETIME Track & Talk Watch jsou pomůckou, která vám umožní být spolu, i když jste v práci a dítě ve školce nebo ve škole. https://www.ispace.cz/alcatel-movetime-track-talk-watch-blue-red
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 10. 4. 2017, 6.56
tedy, přijde mi to jako tahák na peníze, ale je skvělé, když dokáže dítě lokalizovat, tuto noční můru jsemuž také zažila
patricia077, 10. 4. 2017, 11.46
fakt?
patricia077, 15. 12. 2016, 13.50
no to už jsem zažila taky hledala jsem dceru v Tescu jak šílená a víte kde byla?! V kabince u zrcadla..
k.o.r.i.n.e.k, 14. 12. 2016, 9.58
J8 si myslím, že je to jen další tahák na peníze
Fuga, 14. 12. 2016, 5.46
je to prima, ale hodinky mu stejně nepřipomenou, aby se rozhlédlo. A jsou i nějaké aplikace na mobil
patricia077, 14. 12. 2016, 9.34
Tak je toho právě spousta
k.o.r.i.n.e.k, 14. 12. 2016, 21.49
SPíš bude koukat na hodinky a neštěstí bude na světě
patricia077, 15. 12. 2016, 10.58
Jana82, 13. 12. 2016, 22.43
Myslím, že tu samostatnost zvládnem i bez těch hodinek.
patricia077, 14. 12. 2016, 9.33
Male bych rozhodne doprovázela ale uvidíme jak to bude zatim je čas
patricia077, 14. 12. 2016, 11.33
My nemeli nic ze skoly do druziny a tam pro nas prisli rodiče
Přesně tak. Jenže v dnešní době nejsou babičky, které by vyzvedli (musí do práce), pracovní doba je jiná než provoz školky. Pak vyzvedávají ze školky starší sourozenci a mě to hlava nebere, že ty maminy nemají strach nechat jít tříleté dítě s osmiletým přes půl vesnice. Jenže jestli neseženu po rodičovské rozumnou práci, tak to tak budu muset řešit třeba taky.
patricia077, 14. 12. 2016, 13.17
Taky jsem na to zvedava zatim mam tříletou vic doma nez ve skolce nastesti jsem prave skončila dalsi materskou a nastup jeste na rodicak s drzhym ale co pak nevim
k.o.r.i.n.e.k, 14. 12. 2016, 21.50
Je to smutné, ale ono jin nic jiného nezbývá než aby vyzvedávala sourozenec
Aliisha, 13. 12. 2016, 20.55
Je každého věc, co svým dětem koupí a za kolik. Když si na to vydělají, tak proč ne, že? Dle mého názoru takováto hračka dítě nic nového nenaučí. Takže zbytečnost.
Aliisha, 13. 12. 2016, 20.21
Dle mého zbytečná věc. Děti tohle prostě nepotřebují. Raději bych koupila nějakou knížku či hru. Drahá zbytečnost.
patricia077, 13. 12. 2016, 20.38
To jo ale i tu drahou zbytečnost někteří rodiče koupi
L.janicka.l, 13. 12. 2016, 20.04
Babicka vzdycky rikala- tepr v nouzi poznavame co zbytecnych veci mame. Takze ja se obejdu bez nich ?
patricia077, 13. 12. 2016, 20.13
Babicky mají většinou pravdu
L.janicka.l, 13. 12. 2016, 20.25
To maji ?
Adrianita, 13. 12. 2016, 19.21
Nevím,kolik stojí,ale nechtěla bych je ani zadarmo. Nikdy nekoupím podobně jako vodítka na děti,i když mám pořád strach a bylo by to v některých situacích potřeba.