Diskrétní zóna
Vložil(a): snany, 17. 10. 2018 13.51
Dnes jsou asi divné vibrace, ale mám pocit, že se na mě dnes každý lepí, jak kdybych byla neviditelná. Taky občas máte pocit, že vám někdo narušuje pomyslnou diskrétní zónu?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Ketris, 19. 10. 2018, 20.41
Mne se to nastesti nestava..
Fuga, 19. 10. 2018, 15.19
Naštěstí ne jen mě předbíhají ve frontě Asi mě taky nevidí
Aliisha, 18. 10. 2018, 21.37
Ano, nesnáším to. Nejraději bych na všechny zařvala....
Mygara, 18. 10. 2018, 13.02
Na mě se zase lepí jenom samá divná individua
Adrianita, 18. 10. 2018, 9.46
Někdy jo, hlavně v obchodě nebo v autobuse. Třeba včera jsem seděla na nízké sedačce v zóně pro kočárky a nějaký kluk se tam furt o mě opíral batohem. No, naštěstí na další zastávce popošel.
Adrianita, 18. 10. 2018, 13.25
Tenkrát to ale asi taková sranda nebyla, nebo jo?
patricia077, 18. 10. 2018, 9.20
No já se jako těhotná skoro nikde nevešla
patricia077, 18. 10. 2018, 9.30
Mně zas nenechal nikdo ani sednout když jsem byla skoro před porodem
patricia077, 18. 10. 2018, 9.41