divné volání
Vložil(a): patricia077, 12. 4. 2017 17.33
Omlouvám se, ale nevím, jak to nazvat jinak, jsem z toho docela rozhozená, tak píšu, zda nemáte zkušenost..co se stalo...dnes sleduji tyto stránky a zároveň si píšu s kamarádkou na FB a najednou mi to píše, že jsou zde problémy s připojením, což v poslední době furt, nějak se nemůžu nikam dostat atd, no neřeším..hledám telefon na zubaře a najednou mi na mobil volá cizí číslo s předvolbou a názvem Bosna a Hercegovina, nezvedám, protože vím, že mám kamarádku v USA, rodinu ve Francii,ale tam nikoho, dcera u toho tančí a mami zvedni a už mačká, říkám ne, nech to a ptám se kamarádky a prý to jsou nějací hackeři a snaží se vytáhnout info přes mobil a FB, byla jsem jen na těchto stránkách a messengeru, tak nevím, nejsem technický typ, ale to mohou, když to zvednu? Stalo se vám něco podobného? Mně ještě ne a docela mě to vykolejilo, byť je to blbost :-(
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 28. 7. 2017, 11.22
nezvedejte, chtějí z vás vylákat drahé spojovací poplatky
patricia077, 28. 7. 2017, 11.45
došlo mi to .-)
patricia077, 26. 4. 2017, 10.50
nezvedám volají pořád
patricia077, 22. 4. 2017, 18.39
ani já už ne
Mygara, 13. 4. 2017, 10.27
je to zvlaštní, mně nikdo z ciziny nevolá
patricia077, 13. 4. 2017, 10.30
jasný taky mne to právě překvapilo
patricia077, 13. 4. 2017, 10.29
to znám ale tohle mne vážně překvapilo..
Adrianita, 13. 4. 2017, 9.34
Divné.
patricia077, 13. 4. 2017, 9.37
snad dají už pokoj
patricia077, 13. 4. 2017, 8.59
chápu
Fuga, 13. 4. 2017, 7.19
nikdo mě takto neobtěžoval a co se týká těch informací, tak netuším, řekla bych, že ne, ale také nejsem technická typ
patricia077, 13. 4. 2017, 9.00
no dnešní doba je fakt na ochranu soukromí...
Blankasiro, 12. 4. 2017, 21.55
Když víte že tam nikoho nemáte tak přesně jak říkáte - vůbec nebrat