divné volání

zobrazeno 1024×

Vložil(a): patricia077, 12. 4. 2017 17.33

Omlouvám se, ale nevím, jak to nazvat jinak, jsem z toho docela rozhozená, tak píšu, zda nemáte zkušenost..co se stalo...dnes sleduji tyto stránky a zároveň si píšu s kamarádkou na FB a najednou mi to píše, že jsou zde problémy s připojením, což v poslední době furt, nějak se nemůžu nikam dostat atd, no neřeším..hledám telefon na zubaře a najednou mi na mobil volá cizí číslo s předvolbou a názvem Bosna a Hercegovina, nezvedám, protože vím, že mám kamarádku v USA, rodinu ve Francii,ale tam nikoho, dcera u toho tančí a mami zvedni a už mačká, říkám ne, nech to a ptám se kamarádky a prý to jsou nějací hackeři a snaží se vytáhnout info přes mobil a FB, byla jsem jen na těchto stránkách a messengeru, tak nevím, nejsem technický typ, ale to mohou, když to zvednu? Stalo se vám něco podobného? Mně ještě ne a docela mě to vykolejilo, byť je to blbost :-(

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 28. 7. 2017, 11.22

nezvedejte, chtějí z vás vylákat drahé spojovací poplatky

patricia077

patricia077, 28. 7. 2017, 11.45

došlo mi to .-)

vendy.z, 26. 4. 2017, 9.13

tak to nezvedejte a buďte v klidu

patricia077

patricia077, 26. 4. 2017, 10.50

nezvedám volají pořád

jajulaš, 22. 4. 2017, 5.50

v dnešní době bych se ničemu takovemu nedivila

patricia077

patricia077, 22. 4. 2017, 18.39

ani já už ne

misalla, 13. 4. 2017, 19.56

O tom jsem teda ještě neslyšela

Mygara

Mygara, 13. 4. 2017, 10.27

je to zvlaštní, mně nikdo z ciziny nevolá

patricia077

patricia077, 13. 4. 2017, 10.30

jasný taky mne to právě překvapilo

darzanka, 13. 4. 2017, 10.19

Hm, já bych to taky nezvedala. Nezvedám ani česká neznámá. Když mi takhle někdo zavolá, tak to pak zkouším zadat normálně do vyhledávače na googlu, tam mě to třeba je schopný ukázat taková ta čísla, ze kterých vám nabízejí nějaké produkty apod.

patricia077

patricia077, 13. 4. 2017, 10.29

to znám ale tohle mne vážně překvapilo..

Adrianita

Adrianita, 13. 4. 2017, 9.34

Divné.

patricia077

patricia077, 13. 4. 2017, 9.37

snad dají už pokoj

nikolava, 13. 4. 2017, 8.12

Ja vetsinou nezvedam ani cizi "cesky" cisla , natoz ze zahranici

patricia077

patricia077, 13. 4. 2017, 8.59

chápu

Fuga

Fuga, 13. 4. 2017, 7.19

nikdo mě takto neobtěžoval a co se týká těch informací, tak netuším, řekla bych, že ne, ale také nejsem technická typ

patricia077

patricia077, 13. 4. 2017, 9.00

no dnešní doba je fakt na ochranu soukromí...

Blankasiro, 12. 4. 2017, 21.55

Když víte že tam nikoho nemáte tak přesně jak říkáte - vůbec nebrat

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů