Dm Box
Tak co maminky, stihla některá koupit DM Box, já ne, škoda a využíváte této možnosti odzkoušet různé výrobky
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 1. 7. 2019, 15.36
Já jsem většinou konzervativní, tak nerada zkouším, když mám něco, s čím jsem velmi spokojená
NiFee, 10. 6. 2019, 16.37
ja som to nestihla už x krat už to kašlem
Žofinka, 10. 6. 2019, 9.32
Já ani nevím, že něco takového je
Ketris, 9. 6. 2019, 8.12
Chlapsky jsem nechtela