Dřevěná podlaha, dřevěná pracovní deska
Vložil(a): snany, 18. 10. 2016 21.48
Maminky, máte některá dřevěnou podlahu v kuchyni? Uvažujeme ještě o dřevěné kuchyňské desce a do koupelny pod umyvadla také dřevo. Mám moc ráda přírodní materiál, ale nechci po roce používání měnit. Zajímají mě vaše názory, rady a zkušenosti.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 11. 8. 2017, 10.48
je to krásné, ale chce to péči a počítat s tím, že je to přírodní materiál a odpustit mu nějaký ten kaz
Fuga, 13. 1. 2017, 15.54
my máme bambusovou podlahu v obýváku spojeném s kuchyní a jsem ráda, že jsem si ji nedala i do kuchyně, protože když na ní něco ostrého nebo težkého spadne, je tam vryp a to se mi v kuchyni stává dost často.
Rulficka48, 30. 10. 2016, 11.36
Do kuchyně bych jí teda nedávala..
Lusesita25, 20. 10. 2016, 8.52
Nikdy vic. Jen nekam slapnu tak uz i obcas zavrze. Takze priste nejlepe lino.
patricia077, 19. 10. 2016, 11.14
Všude máme parkety, jen kuchyň lino a koupelna klasika dlažba, obklady..
patricia077, 19. 10. 2016, 21.29
Je to přesně marmoleum, je to nějaké přírodní lino, moc se v tom nevyznám, už si užilo s dětmi svoje ..
asi bych se bála mít zrovna v kuchyni dřevo, my máme zátěžové lino a sem teda max spokojená, v ložnici máme plovoučku a to teda nejsem vůbec spokojená, už bych si je příště nikdy nepořizovala, zničené sice není, ale co sme se s tím natrápili. Do kuchyně bych si opravdu netroufla dát dřevo
Katka, 19. 10. 2016, 8.32
Také není nic dražšího než dub. Ale fakt vydrží
k.o.r.i.n.e.k, 19. 10. 2016, 8.28
Já mám plovoučku a ta je tak zničená tím, jak tam syn vždy něco vylil a to je v obýváku a ne v kuchyni