E-shop - nová kategorie NA HRANÍ :)
Vložil(a): Alexandra, 10. 11. 2017 8.19
Právě jsme otevřely novou kategorii e-shopu, kterou jsme nazvaly NA HRANÍ. Najdete v ní pastelkovníky, kuchyňskou sadu pro malé kuchtíky a muchlínky pro miminka. Opět naše vlastní výroba. :)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mám dotaz.. je pro vás překážkou k nákupu v našem eshopu pouze možnost platby převodem nebo kartou? Máme přidat i dobírku? Je s ní spojené riziko nevyzvednutí zboží a tím platba poštovného námi, což při minimálních maržích, které na zboží máme, není ideální. Tak zjišťuju přímo u zdroje Děkuju za odpovědi.
Žofinka, 11. 11. 2017, 6.44
jdu se podívat, zda bych něco využila. moc díky za vaši kreativitu
Lenourecek, 10. 11. 2017, 22.37
Jééé, super Jdu hned mrknout
Aliisha, 10. 11. 2017, 20.36
Podívám se. Díky
Fuga, 10. 11. 2017, 13.50
já se jdu podívat, co hezkého jste vymyslely .-)
L.janicka.l, 10. 11. 2017, 10.45
Moc pekne, jen jsme nekde mezi na muchlacky velky a pastelkama se zatim snazi zapichnout maminku a pejska, pokud se celej nezmaluje. Jinak u nas jako miminka meli uspech cernobily hracky s barevnejma pentlickama
k.o.r.i.n.e.k, 10. 11. 2017, 11.44
Zapíchnout maminku také syn zkoušel, ale radši teď objíždí tuhým lepidlem zeď a nebo čmárá voskovkou na zem ..