Ekologické tašky
Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 3. 12. 2016 18.13
Jedna dobrá rada :-) Nikdy neukládejte věci na uskladnění do tašek, které se sami rozloží :-) Já to nevědomky udělala a teď po roce jsem našla ve skříni sníh a z toho vybírat ty věci co byly uvnitř, to je něco :-) Já jsem tak před rokem a něco dostala věci na malého v tašce a šoupla jsem to do skříně. Přidávám fotku co z tašky zbylo :-)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 11. 4. 2017, 11.32
to my udělaly tašky z Tesca, které jsem schovala na odpadky, super binec
rennfri, 5. 12. 2016, 23.33
BonnieParker, 4. 12. 2016, 23.18
Mě taky
rodinka, 4. 12. 2016, 16.44
Tak to je to super,ze se to fakt rozlozi ;-( jen ne ve skrini
Adrianita, 4. 12. 2016, 16.34
Hm, zajímavý