Fandi mámám
Vložil(a): L.janicka.l, 15. 3. 2017 8.52
Nedávno jsem se doslechla o projektu fandi mámám, musím říct, že mě to moc zaujalo. Jedná se o podporu matek samoživitelek kde se jim pomáhá, ne penězi ale věcmi. Je to fajn, mnoho lidí si říká, že když dá peníze kdoví co snimi provedou. Tady se může přispět, třeba oblečením, plenkama. A nejvíc se mi líbí, že vím komu přesně pomůžu. Kdyby to někoho zajímalo tak maj webovky http://www.fandimamam.cz
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 10. 11. 2017, 3.20
podívám se, ale oblečení daruji až ho obnosí všechny moje děti .-))
Adrianita, 16. 3. 2017, 9.22
Je to dobrý nápad. Určitě lepší než posílat peníze.
L.janicka.l, 16. 3. 2017, 9.43
To rozhodne
Lenourecek, 16. 3. 2017, 21.53
Souhlas, méně se to dá zneužít
Mygara, 16. 3. 2017, 7.30
je to zajímavé a méně zneužitelné, to se mi líbí
Aliisha, 15. 3. 2017, 21.38
Zajímavý nápad
Lenourecek, 15. 3. 2017, 20.22
Nápad se mi moc líbí
L.janicka.l, 15. 3. 2017, 16.47
To mate pravdu ?
k.o.r.i.n.e.k, 15. 3. 2017, 19.14
Je to pravda, že takhle je špatné, že to maminky pak můžou prodávat. Já si věci schovávám na případné druhátko,tak to zatím neřeším
Aliisha, 15. 3. 2017, 21.38
To je nejlepší způsob
L.janicka.l, 15. 3. 2017, 16.47
Me obcas taky ?