Festival evolution
Vložil(a): editak, 22. 3. 2017 13.04
Našla jsem program veletrhu a má zajímavé přednášky o plodnosti, porodu, vztazích, barefoot obuvi a další témata. Vedle toho je tam koutek pro děti od Rossmanna, nabízí hlídání zdarma pro děti od 2 let...http://program.festivalevolution.cz/ ...chodíte rády na veletrhy? samy nebo s dětmi?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 6. 11. 2017, 13.44
nevypadalo to špatně
k.o.r.i.n.e.k, 27. 3. 2017, 17.57
Ne veletrhy nechodím, jelikož jsou všechny daleko, to radši jdeme do přírody
Lenourecek, 23. 3. 2017, 21.57
Nemuselo by to být špatné. Veletrhy mám docela ráda. Zatím jsem s dětmi nebyla
Mygara, 23. 3. 2017, 10.43
na veletrhu jsem byla jen svatebním a o bydlení (to několikrát)
Adrianita, 22. 3. 2017, 20.14
Do Brna bych jela
Aliisha, 22. 3. 2017, 18.46
Praha je z ruky. Tak nic.
rodinka, 22. 3. 2017, 15.40
Kdyby to nebylo v Praze ale nekde bliz,jela bych hned
patricia077, 22. 3. 2017, 15.29
škoda Praha i když my teď chodíme akorát po doktorech ale vypadá to zajímavě .-)
patricia077, 22. 3. 2017, 17.17
už aby to bylo
jitkamety, 22. 3. 2017, 14.43
Vypada to lakave ale bohuzel to mam daleko