Filmy

zobrazeno 618×

Vložil(a): Lenča Pešková, 22. 4. 2017 21.54

Jeste se s vami dneska podelim o hlasku mamcinyho pritele? divame se na Dobu ledovou - usvit dinosauru. Je tam scena kdy Sid - lenochod je s mamou tyranousaurem a ma maly mimca. A strejda rika " nevzala si ona oslika?" No ja myslela ze se pocuram smichy?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 28. 4. 2017, 9.39

já jsem byla taky mimo mísu

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 27. 4. 2017, 7.58

No jo je to moc pohádek na jednoho dospělého člověka

vendy.z, 26. 4. 2017, 7.47

Se to plete, no

pouzarovaj

pouzarovaj, 23. 4. 2017, 20.23

nellys, 23. 4. 2017, 17.42

Tak hlavně, že v tom má jasno. Shrek nebo Doba ledová, to vyjde nastejno

Aliisha

Aliisha, 23. 4. 2017, 13.45

Odborník přes filmy

nikolava, 23. 4. 2017, 12.09

trochu se popletl

Janna, 23. 4. 2017, 11.23

Adrianita

Adrianita, 23. 4. 2017, 10.30

Taky někdy v těch filmech zmatek

darzanka, 23. 4. 2017, 10.10

Hlavně, že má přehled:). Jen se mu to trošku popletlo:)

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů