FOBIE

zobrazeno 624×

Vložil(a): slunicko, 27. 11. 2016 23.12

Mate z nějakého zvířete strach nebo fobii?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

benca, 28. 11. 2016, 21.34

velke psy

patricia077

patricia077, 28. 11. 2016, 9.26

Nesnáším pavouky, ale jakože hodně

Fuga

Fuga, 28. 11. 2016, 8.35

fobii vyloženě ne, ale strach mám ze psů apod., když jsou puštěni na volno.

Katka

Katka, 28. 11. 2016, 8.13

Mám respekt z hadů.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 28. 11. 2016, 8.07

Já mám fobii z blbých lidí, jinak jako některá zvířata nemusím, ale úplně fobii nemám

Anna K.

Anna K., 28. 11. 2016, 7.05

Velký pes

L.janicka.l

L.janicka.l, 28. 11. 2016, 5.10

Myši

Katka

Katka, 28. 11. 2016, 8.12

Myšku jsme měli doma jako mazlíčka pro děti

L.janicka.l

L.janicka.l, 28. 11. 2016, 8.30

Segra mela potkana avvzdy odjela s tim ze ho mam krmit, no musel tatka

Lusesita25, 28. 11. 2016, 2.27

Samozřejmě že z pavouků.

Sooňaa, 28. 11. 2016, 0.48

Ja mam vylozene fobii z pavouku...jakmile je vidim mizim a volam o pomoc.Proste se jich hrozne bojim. Jen doufam,ze to nebude oblibene zvire u dcerky...

nikolava, 27. 11. 2016, 23.42

Nevim jestli strach, ale divnej pocit mam z hadu. A vtipny je, ze mame dva doma

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů