Fobie
Vložil(a): skřítek, 20. 12. 2016 22.36
Dnes tady proběhla velice zábavná diskuze na téma zlozvyky, což bylo dost zajímavé čtení. Tak mě napadlo, máte z něčeho fobii..? Co prostě nemůžete snést..?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 4. 1. 2018, 18.45
fobii mám z čehokoliv slizkého o čem nevím, co to je
Mygara, 7. 4. 2017, 11.25
fobii vyloženě ne, ale nesnáším, když šlápnu do ho..., to jsem skoro nepříčetná
Lusesita25, 22. 12. 2016, 22.40
Od te doby co mam prcka tak strasne nesnasim kuraky. Takze vzdycky mam fobii z nich kde jakeho zas potkama nejlepe,kdyz si jeste zapali u kocarku.
Aliisha, 21. 12. 2016, 20.25
V MHD nesahám na madla. Mám fobii, že něco chytnu.
petrao, 21. 12. 2016, 20.55
Mam ve všech kapsách desinfekční gel
Aliisha, 21. 12. 2016, 21.14
Já nemám ráda tyhle gely. Přijde mi, že ty bakterie rozmatlám úplně všude.
petrao, 21. 12. 2016, 21.40
to je jako chlor v bazénu...pořád tam ten bordel je jenom ho nevidíme
petrao, 21. 12. 2016, 20.23
Fuga: Fuuuj no to jsem na tom stejně, taky mi vadí když přede mnou jde někdo s cigaretou, to radši zahnu jinam
Aliisha, 21. 12. 2016, 20.26
Kuřáci mi také vadí.
Fuga, 21. 12. 2016, 16.53
nesnáším pach bezdomovců apod. zanedbaných lidí, okamžitě se mi zvedá žaludek. Ne tak, když se mě ještě dotknou. To vidím jen samé mikroby. A někdy stačí jen pohled do parku
Jana82, 21. 12. 2016, 13.04
Mám strach z výšek, raději se držím při zemi.
petrao, 21. 12. 2016, 20.56
Já si vždycky akorát představuju jak jednoduchý by bylo skočit dolů
patricia077, 21. 12. 2016, 9.22
Myslim ze to tu uz bylo protoze jsem psala z pavouků
patricia077, 21. 12. 2016, 9.33
I kdyz ja se jich spis stitim nez doslova fobie tynemam asi z niceho vse nejak vydycham nakonec
patricia077, 21. 12. 2016, 9.42
NĚKDO ano pamatuji si ze jedna zoo tusim praha dělala nějaký kurz na překonání fobii z hadu pavouků atd
patricia077, 21. 12. 2016, 11.02
Ahaaa a bracha ma na co
bojím se dotknout pavouků, radši odejdu z místnosti a pavouka tam nechám, než abych na něj sáhla nebo ho na něco nabrala a vyhodila. Manžel má strach z prostor, ze kterých nemůže odejít, např. lanovka, na tu ho nemohu dostat, nejhorší jsou malé lanovky, když se jedná o velkou kabinovou, tak by to zvládl, ale malé lanovky ne. Jednou ho přepadla panika, když jsme byli na exkurzi v Temelíně a jeli jsme po areálu autobusem a průvodce řekl, že se v areálu nesmí vystoupit, v tu chvíli ho přepadla panika a byl na prášky
Aliisha, 21. 12. 2016, 20.27
U nás je zásadně odnáší manžel. Já se jich ani nedotknu.