focení..
Vložil(a): patricia077, 7. 11. 2016 16.59
Ráda fotím, když jsem nastupovala na první mateřskou, přítel mi koupil Nikon D3100 a dostala jsem k tomu i stativ, bohužel tahat kočárek a velký foťák a ještě stativ s sebou na procházky se později ukázalo jako ne příliš reálné a také bych potřebovala nějaký kurz, abych se fotit pořádně naučila a nejela vše na automat, takže nakonec nejvíc fotek je stejně na mobil.... jak je to u vás?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 21. 4. 2017, 18.35
u nás fotíme také většinou na mobil
patricia077, 21. 4. 2017, 20.45
tak je hned po ruce že .-)
Fuga, 26. 1. 2017, 14.02
u nás máme obyč digitální foťák, pač já jsem technický antitalent
patricia077, 8. 11. 2016, 10.22
Bohužel já taky, jelikož je hned po ruce, ale po stažení vidím rozdíl mobil a zrcadlovka
Zuzka Čtvrtečková, 7. 11. 2016, 23.54
Mám stejný. Ráda fotím, tak mi nevadí tahat foťák navíc kvalita fotek z mobilu a foťáku je neporovnatelná (a taky jsem si koupila nové filtry, tak je musím využít)
patricia077, 8. 11. 2016, 10.22
Právě je rozdíl hodně znát
patricia077, 8. 11. 2016, 10.23
A jak ten kurz? Naučil vás nové věci atd? Byl užitečný? Já o tom právě přemýšlím..
patricia077, 8. 11. 2016, 10.23
Právě jak píšete, je hned při ruce, takže šup něco vidím a honem mobil no, navíc se vejde i do malé kapsičky tašky u kočáru...
patricia077, 7. 11. 2016, 20.20
Tak ten je vždy po ruce
patricia077, 7. 11. 2016, 19.49
tj fakt zvlášť když to umí...
patricia077, 7. 11. 2016, 19.45
to zamrzí .-(
patricia077, 7. 11. 2016, 20.23
chápu
Lenča Pešková, 9. 11. 2016, 13.45
Malá mi hodila mobil na zem a praskl mi displej a taky jsem už ty fotky z něj nedostala? takže jsem přišla o fotky z porodnice a z prvních dnů doma? nějaký jsem měla v emailu ale malý procento.
patricia077, 9. 11. 2016, 14.33
To zamrzi teda
k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 18.30
Já mám klasický malý foťák a je super