focení..

zobrazeno 1314×

Vložil(a): patricia077, 7. 11. 2016 16.59

Ráda fotím, když jsem nastupovala na první mateřskou, přítel mi koupil Nikon D3100 a dostala jsem k tomu i stativ, bohužel tahat kočárek a velký foťák a ještě stativ s sebou na procházky se později ukázalo jako ne příliš reálné a také bych potřebovala nějaký kurz, abych se fotit pořádně naučila a nejela vše na automat, takže nakonec nejvíc fotek je stejně na mobil.... jak je to u vás?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 21. 4. 2017, 18.35

u nás fotíme také většinou na mobil

patricia077

patricia077, 21. 4. 2017, 20.45

tak je hned po ruce že .-)

Fuga

Fuga, 26. 1. 2017, 14.02

u nás máme obyč digitální foťák, pač já jsem technický antitalent

Kamibur, 8. 11. 2016, 6.53

Mam jen maly kompakt, ale od te doby, co jsou fotky z mobilu dostavujici, tak uz fotim prevazne na mobil.

patricia077

patricia077, 8. 11. 2016, 10.22

Bohužel já taky, jelikož je hned po ruce, ale po stažení vidím rozdíl mobil a zrcadlovka

Zuzka Čtvrtečková, 7. 11. 2016, 23.54

Mám stejný. Ráda fotím, tak mi nevadí tahat foťák navíc kvalita fotek z mobilu a foťáku je neporovnatelná (a taky jsem si koupila nové filtry, tak je musím využít)

patricia077

patricia077, 8. 11. 2016, 10.22

Právě je rozdíl hodně znát

Sooňaa, 7. 11. 2016, 22.04

Ja dostala super kompakt,ktery je jak zrcadlovka. Byla jsem I na kurzu,jenze pak presne jsem zacala fotit na mobil... mam novy,takze fotky jsou super a spis se potrebuji naucit nastaveni na mobil..

patricia077

patricia077, 8. 11. 2016, 10.23

A jak ten kurz? Naučil vás nové věci atd? Byl užitečný? Já o tom právě přemýšlím..

skřítek, 7. 11. 2016, 21.30

V poslední době bohužel taky hlavně na mobil. Je prostě při ruce. Je super, že se tomu chcete věnovat víc...

patricia077

patricia077, 8. 11. 2016, 10.23

Právě jak píšete, je hned při ruce, takže šup něco vidím a honem mobil no, navíc se vejde i do malé kapsičky tašky u kočáru...

ppetaa27, 7. 11. 2016, 20.19

Fotim jen na mobil. Jednou za rok zajdeme k profi fotografce

patricia077

patricia077, 7. 11. 2016, 20.20

Tak ten je vždy po ruce

Čertice, 7. 11. 2016, 19.45

Já fotím na mobil a přítel na foťák a ano, je velký a nosí dva objektivy ale fotky jsou pak krásný

patricia077

patricia077, 7. 11. 2016, 19.49

tj fakt zvlášť když to umí...

kajca, 7. 11. 2016, 19.44

Mám len maly foták Sony,teraz som ho znova zacala pouzívat,lebo sa mi pokazil mobil,ten robil pekné fotky,no nieco sa s ním stalo a stratila som niekolko sto fotiek.

patricia077

patricia077, 7. 11. 2016, 19.45

to zamrzí .-(

kajca, 7. 11. 2016, 20.14

to teda hej a velmi mrzelo

patricia077

patricia077, 7. 11. 2016, 20.23

chápu

Lenča Pešková, 9. 11. 2016, 13.45

Malá mi hodila mobil na zem a praskl mi displej a taky jsem už ty fotky z něj nedostala? takže jsem přišla o fotky z porodnice a z prvních dnů doma? nějaký jsem měla v emailu ale malý procento.

patricia077

patricia077, 9. 11. 2016, 14.33

To zamrzi teda

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 18.30

Já mám klasický malý foťák a je super

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů