Gilmorova děvčata

zobrazeno 716×

Vložil(a): Petra Schoberová, 6. 11. 2016 15.26

Dalších z mých oblíbenych seriálu, nedávno jsem narazila na článek že by mělo byt pokračování tak jsem docela napnutá protože je sleduji snad uz od dětství, vždy si je moc ráda pustím a ten konec se mi moc nelibil, byl moc otevřený, tak jsem zvědavá :)

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 21. 4. 2017, 20.03

já jsem na něj také koukala, ale teď už není čas

Fuga

Fuga, 26. 1. 2017, 10.29

tak nové díly jsem nezaznamenala a otevřené konce u seriálu jsou dobré, jinak by nemohlo být pokračování

Lipi4, 3. 12. 2016, 23.43

Už je to týden, co jsou venku všechny 4 nové díly Gilmorek... Co na ně říkáte??

Lipi4, 3. 12. 2016, 23.43

Už je to týden, co jsou venku všechny 4 nové díly Gilmorek... Co na ně říkáte??

Zuzka Čtvrtečková, 8. 11. 2016, 0.11

S bývalými kolegy (ano kolegy, ne kolegyněmi) jsme seriál určili jako seriál nezaměstnaných. Všichni jsme ho nezávisle na sobě sledovali, když jsme byli bez práce a to v různé roky

Petra Schoberová, 8. 11. 2016, 6.43

tak to je dobrý

Blankasiro, 7. 11. 2016, 12.00

taky už se moc těším!!

Petra Schoberová, 7. 11. 2016, 14.16

ja jako male dítě

Lipi4, 7. 11. 2016, 21.13

Těším se na to víc jak na Vánoce

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 8.48

Jo sylšela jsem, že bude pokračování, ale snad jen pár dílů

Petra Schoberová, 7. 11. 2016, 14.16

snad aspon vysvětlí konec

rodinka

rodinka, 6. 11. 2016, 21.13

Ano,par dilu jsem sledovala,neni to spatny serial

Petra Önder (petrao)

petrao, 6. 11. 2016, 20.12

Akorát už je trochu otravný jak to na novacinema jede pořád dokola

Petra Schoberová, 6. 11. 2016, 20.20

pro mě jako milovníka to otravné není :D ale chapu vás take mam par takových věci které jsou porad a ja je fakt nemam rada

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 8.48

Já novi cinemu vůbec nepouštím, tak ani nevím, že to dávají

patricia077

patricia077, 6. 11. 2016, 19.52

Já jsem nikdy nesledovala..

Petra Schoberová, 6. 11. 2016, 20.06

zkuste nekdy kouknout třeba vas to zaujme

patricia077

patricia077, 6. 11. 2016, 20.07

.-)

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů