Gilmorova děvčata
Vložil(a): Petra Schoberová, 6. 11. 2016 15.26
Dalších z mých oblíbenych seriálu, nedávno jsem narazila na článek že by mělo byt pokračování tak jsem docela napnutá protože je sleduji snad uz od dětství, vždy si je moc ráda pustím a ten konec se mi moc nelibil, byl moc otevřený, tak jsem zvědavá :)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 21. 4. 2017, 20.03
já jsem na něj také koukala, ale teď už není čas
Fuga, 26. 1. 2017, 10.29
tak nové díly jsem nezaznamenala a otevřené konce u seriálu jsou dobré, jinak by nemohlo být pokračování
Zuzka Čtvrtečková, 8. 11. 2016, 0.11
S bývalými kolegy (ano kolegy, ne kolegyněmi) jsme seriál určili jako seriál nezaměstnaných. Všichni jsme ho nezávisle na sobě sledovali, když jsme byli bez práce a to v různé roky
Petra Schoberová, 8. 11. 2016, 6.43
tak to je dobrý
Blankasiro, 7. 11. 2016, 12.00
taky už se moc těším!!
Petra Schoberová, 7. 11. 2016, 14.16
ja jako male dítě
k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 8.48
Jo sylšela jsem, že bude pokračování, ale snad jen pár dílů
Petra Schoberová, 7. 11. 2016, 14.16
snad aspon vysvětlí konec
rodinka, 6. 11. 2016, 21.13
Ano,par dilu jsem sledovala,neni to spatny serial
petrao, 6. 11. 2016, 20.12
Akorát už je trochu otravný jak to na novacinema jede pořád dokola
Petra Schoberová, 6. 11. 2016, 20.20
pro mě jako milovníka to otravné není :D ale chapu vás take mam par takových věci které jsou porad a ja je fakt nemam rada
k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 8.48
Já novi cinemu vůbec nepouštím, tak ani nevím, že to dávají
patricia077, 6. 11. 2016, 19.52
Já jsem nikdy nesledovala..
Petra Schoberová, 6. 11. 2016, 20.06
zkuste nekdy kouknout třeba vas to zaujme
patricia077, 6. 11. 2016, 20.07
.-)