grilování II
Vložil(a): patricia077, 16. 5. 2017 9.56
Tak včera jsme prvně grilovali, chlapovi se nakonec podařilo komplet vyčistit ten gril, dokonce dával některé části do myčky několik dní za sebou, což mne docela překvapilo..ale zeleninka a maso na grilu a placky, vše bylo fajn, dokonce jsme měli první domácí hambáče na venkovním grilu, což já teda zrovna moc nemusím a v neděli jsme opékali, takže mise splněna..:-)..co nejradši grilujete vy? Zkoušeli jste už dělat tortilly nebo kukuřici na grilu? Jaké další tipy máte?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
patricia077, 8. 6. 2017, 9.08
do těch chci taky jít
Žofinka, 18. 5. 2017, 19.55
tak se zadařilo .-) na gril se dá dát snad vše, tak směle do toho, ale je pravda, že kukuřici jsem teda nezkoušela
patricia077, 19. 5. 2017, 8.51
je dobrá
Mygara, 17. 5. 2017, 14.02
my děláme většinou jen maso a klobásu, zas tolik tomu neholdujeme, ale už teď se mi sbíhají sliny
rodinka, 17. 5. 2017, 13.42
Vsechno maso kureci i veprove,syry hlavne hermeliny ty mam hrozne rada ja .Zeleninu,ryby vsechno co jde jsme nenazrani
patricia077, 17. 5. 2017, 13.58
taky tomu člověk hned přijde na chuť
patricia077, 17. 5. 2017, 12.43
ručně to myl několik dní hehe
patricia077, 17. 5. 2017, 10.11
ten je na bylinkách nebo jen másle mňam
Lenourecek, 16. 5. 2017, 21.40
Děláme různé věci, podle chuti. Vepřové nebo kuřecí maso, rybu, uzená žebra, klobásky, ze zeleniny cuketu, žampiony, papriku... Letos jsme ještě negrilovali, tak snad brzo budeme ?
patricia077, 17. 5. 2017, 10.11
určitě .-)
Aliisha, 16. 5. 2017, 20.42
Já ráda burgery a maso všeobecně
patricia077, 16. 5. 2017, 20.42
Ja takx moc ne