grilování II

zobrazeno 869×

Vložil(a): patricia077, 16. 5. 2017 9.56

Tak včera jsme prvně grilovali, chlapovi se nakonec podařilo komplet vyčistit ten gril, dokonce dával některé části do myčky několik dní za sebou, což mne docela překvapilo..ale zeleninka a maso na grilu a placky, vše bylo fajn, dokonce jsme měli první domácí hambáče na venkovním grilu, což já teda zrovna moc nemusím a v neděli jsme opékali, takže mise splněna..:-)..co nejradši grilujete vy? Zkoušeli jste už dělat tortilly nebo kukuřici na grilu? Jaké další tipy máte?

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Gabill, 7. 6. 2017, 21.59

my okrem maska zvykneme grilovat encian, baklazan a cukiny, tiez su skvele grilovane sampinony

patricia077

patricia077, 8. 6. 2017, 9.08

do těch chci taky jít

Žofinka

Žofinka, 18. 5. 2017, 19.55

tak se zadařilo .-) na gril se dá dát snad vše, tak směle do toho, ale je pravda, že kukuřici jsem teda nezkoušela

patricia077

patricia077, 19. 5. 2017, 8.51

je dobrá

Mygara

Mygara, 17. 5. 2017, 14.02

my děláme většinou jen maso a klobásu, zas tolik tomu neholdujeme, ale už teď se mi sbíhají sliny

rodinka

rodinka, 17. 5. 2017, 13.42

Vsechno maso kureci i veprove,syry hlavne hermeliny ty mam hrozne rada ja .Zeleninu,ryby vsechno co jde jsme nenazrani

patricia077

patricia077, 17. 5. 2017, 13.58

taky tomu člověk hned přijde na chuť

vendy.z, 17. 5. 2017, 11.47

grilujeme - maso, camambert, zeleninu, uzeniny....

vendy.z, 17. 5. 2017, 11.45

Krása...u nás myji grill ručně já

patricia077

patricia077, 17. 5. 2017, 12.43

ručně to myl několik dní hehe

vendy.z, 18. 5. 2017, 10.41

vivianr, 17. 5. 2017, 9.58

My negrilujeme, ale švagrová ano a pstruh byl teda luxusní

patricia077

patricia077, 17. 5. 2017, 10.11

ten je na bylinkách nebo jen másle mňam

Lenourecek, 16. 5. 2017, 21.40

Děláme různé věci, podle chuti. Vepřové nebo kuřecí maso, rybu, uzená žebra, klobásky, ze zeleniny cuketu, žampiony, papriku... Letos jsme ještě negrilovali, tak snad brzo budeme ?

patricia077

patricia077, 17. 5. 2017, 10.11

určitě .-)

Aliisha

Aliisha, 16. 5. 2017, 20.42

Já ráda burgery a maso všeobecně

Cherrynka, 16. 5. 2017, 17.59

Kukuřici ne, vlastně mě to ani nenapadlo, tak ji zkusím jinak nejraději griluju sýry, protože maso moc nemusím

patricia077

patricia077, 16. 5. 2017, 20.42

Ja takx moc ne

Cherrynka, 16. 5. 2017, 20.44

Mě moc grilování masa nešlo, bud jsem to spálila nebo bylo maso krvavý, tak ted mám k němu docela odpor

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů