Grily od Dellinger

zobrazeno 984×

Vložil(a): AndulaK, 8. 3. 2022 14.31

Zdravím, nemáte někdo zkušenost s grily značky Dellinger? Vybíráme už s předstihem gril na léto. Díky za komentáře a zkušenosti.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Gitaa, 10. 3. 2022, 22.53

Dellinger je záruka kvality. My máme od nich gril už třetí rok a jsme maximálně spokojení.

AndulaK, 15. 3. 2022, 20.20

Napíšete mi prosím odkud gril máte? Objednávala jste ho na internetu?

magdi01, 9. 3. 2022, 13.07

Máme doma druhým rokem a zatím spokojenost.

patricia077

patricia077, 8. 3. 2022, 16.13

Značku máme jinou ale jinak už se taky těším na zahradní grilovací sezónu a hlavně na oteplení ??

snany, 8. 3. 2022, 19.08

pokud není plynový?

patricia077

patricia077, 8. 3. 2022, 19.45

dřevo jde taky nahoru ale chápu co myslíš

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů