Grily od Dellinger
zobrazeno 984×
Vložil(a): AndulaK, 8. 3. 2022 14.31
Zdravím, nemáte někdo zkušenost s grily značky Dellinger? Vybíráme už s předstihem gril na léto. Díky za komentáře a zkušenosti.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
patricia077, 8. 3. 2022, 16.13
Značku máme jinou ale jinak už se taky těším na zahradní grilovací sezónu a hlavně na oteplení ??
patricia077, 8. 3. 2022, 19.45
dřevo jde taky nahoru ale chápu co myslíš