Hledám kamarádku
Vložil(a): Kama, 26. 9. 2016 14.42
Nenašla by se maminka z okolí Nového Jičína?Bydlím ve Fulneku,a nemám tady žádnou kamarádku :)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 4. 11. 2017, 6.21
hlavní je, že už zase máte s kým vyrazit .-)
k.o.r.i.n.e.k, 27. 9. 2016, 9.38
Jestli máte facebook, tak zkuste nějakou regionální skupinku
Adrianita, 27. 9. 2016, 11.07
To je fakt. Já teda fcb nemám,ale prý jsou tam různé skupinky maminek. Kámoška tak už byla na různých akcích právě přes fcb. Ona je teda ve skupině maminek z celé ČR,co rodily ve stejný den,ale nic vám nebrání nějakou skupinku založit,pokud nenajdete. Nebo zkuste navštívit s dítětem nějaký kroužek,tam po káte dost potencionálních kamarádek.
Adrianita, 27. 9. 2016, 13.37
Tak nějakou maminku zkuste pozvat na kafe nebo jim zkuste navrhnout něco jiného-akce,procházka,cokoliv,děti ledy prolomí. Držím palce!
k.o.r.i.n.e.k, 27. 9. 2016, 14.26
Já si většinou začnu sama povídat, ale je pravda, že jsem se s nikým z hřiště neskamarádila
petrao, 27. 9. 2016, 18.06
Hlavně někdy je problém najít normální matku
k.o.r.i.n.e.k, 27. 9. 2016, 14.26
Já jsem také ve skupince dětí, které se narodily stejně jako syn a také v nosící