Hledám kamarádku

zobrazeno 653×

Vložil(a): Kama, 26. 9. 2016 14.42

Nenašla by se maminka z okolí Nového Jičína?Bydlím ve Fulneku,a nemám tady žádnou kamarádku :)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 4. 11. 2017, 6.21

hlavní je, že už zase máte s kým vyrazit .-)

Minnie, 6. 12. 2016, 13.34

Já jsem se nejvíc skamarádila na hřištích a pak s maminkama ve školce.

Kama, 7. 12. 2016, 22.13

Teď už je to jedno,bydlím zpět v rodném městě, jelikož se rozvádím ,a tam mám kamarádek spoustu.Ale děkuji

vendy.z, 27. 9. 2016, 21.25

TAké myslím na FB, tam jsem se napojila po přestěhování a vždy super. Zorganizovala jsem Kluby maminek, organizuji i další akce pro děti - Mikuláš, Vánoční besídku, Karneval, Dětský den a vždy přes FB nejlepší výsledky...P.S. dělám to zdarma

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 27. 9. 2016, 9.38

Jestli máte facebook, tak zkuste nějakou regionální skupinku

Adrianita

Adrianita, 27. 9. 2016, 11.07

To je fakt. Já teda fcb nemám,ale prý jsou tam různé skupinky maminek. Kámoška tak už byla na různých akcích právě přes fcb. Ona je teda ve skupině maminek z celé ČR,co rodily ve stejný den,ale nic vám nebrání nějakou skupinku založit,pokud nenajdete. Nebo zkuste navštívit s dítětem nějaký kroužek,tam po káte dost potencionálních kamarádek.

Kama, 27. 9. 2016, 12.51

Chodím s dětma na hřiště,tam je plno mamin,ale maximálně se s nimi dám do řeči.Můj problém je,že nevím,jak to udělat,aby se z nás staly kamarádky a scházely se spolu

Adrianita

Adrianita, 27. 9. 2016, 13.37

Tak nějakou maminku zkuste pozvat na kafe nebo jim zkuste navrhnout něco jiného-akce,procházka,cokoliv,děti ledy prolomí. Držím palce!

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 27. 9. 2016, 14.26

Já si většinou začnu sama povídat, ale je pravda, že jsem se s nikým z hřiště neskamarádila

Petra Önder (petrao)

petrao, 27. 9. 2016, 18.06

Hlavně někdy je problém najít normální matku

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 27. 9. 2016, 14.26

Já jsem také ve skupince dětí, které se narodily stejně jako syn a také v nosící

Kama, 27. 9. 2016, 12.49

To už jsem taky zkoušela,i seznamky,i jiná fóra,a nic

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů