Hygiena v koupelně

zobrazeno 655×

Vložil(a): klarike1, 10. 12. 2016 14.26

Před půl rokem jsme koupili průhlednou sprchovou hlavici a teď při úklidu koukám, že se nám vevnitř začíná dělat plíseň. Manžel našel někde na internetu, že je to normální, jen v těch neprůhledných to není vidět, já jsem to zkoušela čistit savem proti plísni, ale nic moc to nepomohlo. Máte s tím někdo zkušenost? Hlavici tedy asi koupím novou, na plíseň při koupání se mi dívat nechce.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Fuga

Fuga, 12. 12. 2016, 6.04

ta plíseň potvora se do plastu zažere. Já takto jednou zkoušela vyčistit gumové těsnění a nic nepomohlo. Tedy savem plíseň zmizela, ale guma zůstala zabarvená

klarike1

klarike1, 12. 12. 2016, 6.41

To ano, to už pak nepomůže nic. My máme na sprše ale takový tvrdší plast, ne gumu, z toho by to šlo, jen se tam dostat

nikolava, 11. 12. 2016, 12.34

To neporadím, máme klasickou levnou hlavici, ani nevím jestli uvnitř něco roste

slunicko, 10. 12. 2016, 21.44

Děda jednou na chalupě čistil starou sprchu. Rozebral ji a žádná plíseň v ni nebyla jen nečistoty. A to byla cele léto venku

klarike1

klarike1, 10. 12. 2016, 23.03

Tak možná proto, že byla venku, právě nevím, jestli to není tím, že je v koupelně špatná ventilace.

slunicko, 11. 12. 2016, 8.19

A nikde jinde plíseň nemáte?

klarike1

klarike1, 11. 12. 2016, 9.33

Nemáme

Adrianita

Adrianita, 10. 12. 2016, 21.27

To nevím. My zas koupili hlavici,která svítila podle teploty vody,ale vydrželo to tak měsíc

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 10. 12. 2016, 19.31

Manžel koupil speciální sprchu co se sama čistí pomocí nějaké pružinky On je na tyhle věci blázen a samozřejmě ještě spoří vodu

AllaŠvecová, 10. 12. 2016, 18.38

Taky poprosim o odkaz,to musí vypadat luxusně. No nechci vedet jaky "bordel"je v te nepruhledne a abych pravdu rekla,vubec me to nenapadlo

Katka

Katka, 10. 12. 2016, 18.23

Schválně jsem se teď ptala manžela, jestli měl tu naši hlavici rozdělanou a říkal, že to nejde, tak je to možná dobře

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 10. 12. 2016, 19.32

Také si říkám, že je někdy lepší nevědět

louskacek2, 10. 12. 2016, 17.59

Je to vůbec neznám dejte sem nějaký odkaz rada mrknu jak to vypadá. ...jinak Já bych asi reklamovala pac do te hlavice by přeci nic natec nemelo a plíseň tj. dostala se tam voda...pak ať to neprodává když to neumí udělat tesny ze jo

Čertice, 10. 12. 2016, 17.45

Asi nám Ježíšek přinese novou

Jarka mmm, 10. 12. 2016, 16.15

A nejsou to spíš řasy? Když je průhledná,tak by tam růst mohly,když maj světlo. My jí dáváme jednou za čas do octa kvůli vodnímu kameni,tak se to tím trochu desinfikuje.

klarike1

klarike1, 10. 12. 2016, 16.38

Je to černé, řasy to asi nebudou a to savo asi polovinu odstranilo, ale manžel říkal, že tím zničím ten nerez....já osobně radši zničený nerez, než plíseň..

Jarka mmm, 10. 12. 2016, 16.41

Řasy jsou i černé,červené...Ale když se k tomu nedostanete,tak těžko říct...V koupelně se t řasy občas dělají.

klarike1

klarike1, 10. 12. 2016, 16.42

Hmm, na rozbor to asi posílat nebudeme ale i řasy by mi asi vadily...nevím, zda se mohou dělat i v chlorované vodě, bydlíme ve městě...

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů