indicka kuchyne
Taky mate radi indickou kuchyni? Jake je vaše oblibene jidlo?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 21. 4. 2017, 21.09
já ani nedokážu rozlišit indickou od čínské, přijde mi to stejné, ale ta indická pěkně pálí
Fuga, 26. 1. 2017, 9.49
nevím, zda je to indické, ale mám ráda kuře tandori
klarike1, 6. 11. 2016, 22.03
Tak indickou vůbec nemusím... miluji italskou, řeckou a českou.
jitkamety, 6. 11. 2016, 9.15
Ja nikdy nemela nic indicke kuchyne ale ty jejich dobroty vypadaji dobre takze nekdy musim zkusit
Lenča Pešková, 6. 11. 2016, 7.31
Kouzlo indické restaurace je v tom, že tam vaří Indové a dělají všechno od oka? takže to pokaždé chutná trochu jinak? aspoň v té kam chodím já?
mam manzela inda, cize indicku kuchynu mi varieva, urcite korenie zozeniete ako to niekto pisal , ze nie, su indicke potraviny aj v cechach konkretne v prahe aj na slovensku poppy v cechach to ma urcite iny majitel, tak neviem ako sa to vola , alebo v exotickych potravinach, urcite aj mimo prahu
patricia077, 5. 11. 2016, 22.00
Děsně jsem si oblíbila indickou restauraci, ale pozor navštívila jsem jich několik a ne všechny jsou dobré a doma děláme mrkev na kari a ty jejich placky...
k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 21.59
Já hodně doma vařím s Kari a Kurkumou a ty asi spadají do indické kuchyně
k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 7.23
Já také ne, na něj je Kari dost aromatické, ale má rok a půl a kurkumu už měl