indicka kuchyne

sledováno 2× zobrazeno 1126×

Vložil(a): pedros, 5. 11. 2016 18.52

Taky mate radi indickou kuchyni? Jake je vaše oblibene jidlo?

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 21. 4. 2017, 21.09

já ani nedokážu rozlišit indickou od čínské, přijde mi to stejné, ale ta indická pěkně pálí

Fuga

Fuga, 26. 1. 2017, 9.49

nevím, zda je to indické, ale mám ráda kuře tandori

klarike1

klarike1, 6. 11. 2016, 22.03

Tak indickou vůbec nemusím... miluji italskou, řeckou a českou.

jitkamety

jitkamety, 6. 11. 2016, 9.15

Ja nikdy nemela nic indicke kuchyne ale ty jejich dobroty vypadaji dobre takze nekdy musim zkusit

Sooňaa, 6. 11. 2016, 12.27

Urcite zkuste je to vynikajici

Leňulka, 6. 11. 2016, 8.52

Ani ne, nikam nechodím a doma to nevařím. A nejraději mám stejně staré dobré knedlo-zelo-maso (vepř, kačena)

Sooňaa, 6. 11. 2016, 12.27

Tak to ja moc nemusim,na me je to tezke..

Lenča Pešková, 6. 11. 2016, 7.31

Kouzlo indické restaurace je v tom, že tam vaří Indové a dělají všechno od oka? takže to pokaždé chutná trochu jinak? aspoň v té kam chodím já?

Leňulka, 6. 11. 2016, 8.50

nejen Indové, já můžu 100x vařit to stejné a pokaždé to bude jiné

Sooňaa, 6. 11. 2016, 12.29

Ja take varim od oka a podle fantazie a zbytku doma

Sooňaa, 6. 11. 2016, 12.28

Tak to mate opravdu dobrou restauraci

benca, 5. 11. 2016, 22.36

mam manzela inda, cize indicku kuchynu mi varieva, urcite korenie zozeniete ako to niekto pisal , ze nie, su indicke potraviny aj v cechach konkretne v prahe aj na slovensku poppy v cechach to ma urcite iny majitel, tak neviem ako sa to vola , alebo v exotickych potravinach, urcite aj mimo prahu

Sooňaa, 6. 11. 2016, 12.29

Tak to mate dobre

Mikulenka, 5. 11. 2016, 22.20

Miluji pikantní, takže na indické koření nedám dopustit a plněně placky mnááám

Sooňaa, 5. 11. 2016, 23.25

Ty jsou moc.dobre

patricia077

patricia077, 5. 11. 2016, 22.00

Děsně jsem si oblíbila indickou restauraci, ale pozor navštívila jsem jich několik a ne všechny jsou dobré a doma děláme mrkev na kari a ty jejich placky...

Sooňaa, 5. 11. 2016, 23.26

Ja miluju kure.na kari a placky

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 21.59

Já hodně doma vařím s Kari a Kurkumou a ty asi spadají do indické kuchyně

Sooňaa, 5. 11. 2016, 23.26

Myslim,ze ano,take hojne vyuzivam toto koreni,jen nedavam prckovi

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 7.23

Já také ne, na něj je Kari dost aromatické, ale má rok a půl a kurkumu už měl

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů