Jak často necháváte fotit děti u profesionálů?

sledováno 1× zobrazeno 2548×

Vložil(a): vendy.z, 28. 7. 2016 15.55

Zajímá mě, jak často dáváte fotit děti u fotografa.... Preferujete interiérové nebo exteriérové? My se snažíme 1x ročně, máme spíše interiérové. Letos jsme zkusili exteriér na jaře a byli jsme nadšení.

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 29. 11. 2017, 12.22

nenecháváme je fotit, máme max fotky ze školy apod

vendy.z, 30. 11. 2017, 6.02

Dceru ještě ve škole nefotili a ve školce jen 3x

Fuga

Fuga, 14. 12. 2016, 9.13

většinou je fotíme sami, ale ve školce necháváme udělat něco jako knihu třídy, kde má i kamarády. Přijde mi, že za 4 fotky hlavy dítěte na modrém pozadí, což taky nabízí, chtějí moc.

vendy.z, 30. 11. 2017, 6.02

no to záleží kolik chtějí a jak je to kvalitní... Nám ve školce dělali moc pěkné fotky.

Minnie, 17. 9. 2016, 12.00

Starší dceru jsme nechali fotit jednou, v 9 měsících. Jinak je teď fotí fotograf 2 x ročné ve školce kdo má zájem, to zaplatíme vždy. Mladší chceme taky nechat vyfotit dokud je malá, pak chceme ať jsou holky vyfocené spolu. Jo a ještě máme profi fotky z Vítání občánků u obou holek.

vendy.z, 18. 9. 2016, 15.55

Ze školky míváme také moc hezké fotky

Topik2, 30. 8. 2016, 13.38

Jen ve školce a škole jinak fotím sama a pak si i upravuji

vendy.z, 30. 8. 2016, 20.02

nikihiphop

nikihiphop, 10. 8. 2016, 0.45

vůbec nafotím sama a pak profesionálně upravim v photoshopu kde jsem pokročílá není to jak od profíka ale stačí to a mě to baví

vendy.z, 10. 8. 2016, 9.25

Jana V., 6. 8. 2016, 22.11

mám kamarádku profi fotografku, která má ateliér doma .... snažíme se o rodinné profi fotky alespoň jednou za rok

vendy.z, 6. 8. 2016, 23.21

To je nejlepší!

Petra Schoberová, 31. 7. 2016, 6.16

Nikdy jsme nebyli a nemám to v plánu,fotky se mi takové nelíbí,pro mě jsou"umělé" není nad momentku s pankacem a upatlanou pusou

vendy.z, 31. 7. 2016, 14.43

Mě se tedy líbí i ty momentky (bez momentek a svých fotek mám mraky) i ty od profesionála, kdy je to ostré, pěkně nasvícené, nerozmazané

Adrianita

Adrianita, 30. 7. 2016, 12.41

Fotíme pořád a všechno, ale s dcerkou jsme se ještě profesionálně nefotili. Nechali jsme si fotit těhotenství a svatbu, kde byl dceři rok.

vendy.z, 30. 7. 2016, 18.57

Měli jste krásnou družičku

Adrianita

Adrianita, 30. 7. 2016, 19.12

jitka46

jitka46, 29. 7. 2016, 21.22

Teprve se na to chystáme, jsem zvědavá na výsledek.

vendy.z, 30. 7. 2016, 18.57

Určitě se těšíte

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 29. 7. 2016, 21.02

Já se na podzim pokoušela o podzimní fotky, jelikož jsem nechtěla utrácet za profesionála ...

vendy.z, 30. 7. 2016, 18.58

Pěkný klučík

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů