Jak často necháváte fotit děti u profesionálů?
Zajímá mě, jak často dáváte fotit děti u fotografa.... Preferujete interiérové nebo exteriérové? My se snažíme 1x ročně, máme spíše interiérové. Letos jsme zkusili exteriér na jaře a byli jsme nadšení.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 29. 11. 2017, 12.22
nenecháváme je fotit, máme max fotky ze školy apod
Fuga, 14. 12. 2016, 9.13
většinou je fotíme sami, ale ve školce necháváme udělat něco jako knihu třídy, kde má i kamarády. Přijde mi, že za 4 fotky hlavy dítěte na modrém pozadí, což taky nabízí, chtějí moc.
Starší dceru jsme nechali fotit jednou, v 9 měsících. Jinak je teď fotí fotograf 2 x ročné ve školce kdo má zájem, to zaplatíme vždy. Mladší chceme taky nechat vyfotit dokud je malá, pak chceme ať jsou holky vyfocené spolu. Jo a ještě máme profi fotky z Vítání občánků u obou holek.
nikihiphop, 10. 8. 2016, 0.45
vůbec nafotím sama a pak profesionálně upravim v photoshopu kde jsem pokročílá není to jak od profíka ale stačí to a mě to baví
Petra Schoberová, 31. 7. 2016, 6.16
Nikdy jsme nebyli a nemám to v plánu,fotky se mi takové nelíbí,pro mě jsou"umělé" není nad momentku s pankacem a upatlanou pusou
Adrianita, 30. 7. 2016, 12.41
Fotíme pořád a všechno, ale s dcerkou jsme se ještě profesionálně nefotili. Nechali jsme si fotit těhotenství a svatbu, kde byl dceři rok.
Adrianita, 30. 7. 2016, 19.12
jitka46, 29. 7. 2016, 21.22
Teprve se na to chystáme, jsem zvědavá na výsledek.
k.o.r.i.n.e.k, 29. 7. 2016, 21.02