Jak na sušičku

zobrazeno 1363×

Vložil(a): nikolava, 28. 7. 2017 9.49

Přemýšlíme o tom, že koupíme pračku kombinovanou se sušičkou. V zimě nám tu špatně schne prádlo, tak alespoň na ty velké kusy jako je povlečení atd. Moje otázka zní co všechno dáváte do sušičky, opravdu se nemá používat aviváž?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

vendy.z, 8. 8. 2017, 13.17

Máme také pračku se sušičkou, když jsme teď v baráku je hodně místa na věšení a tolik nesušíme v sušičce. Ale ty plenky a ručníky ze sušičky! To bylo blaho

baru86

baru86, 29. 7. 2017, 22.11

Pračku se sušičkou chtěla známá a na otázku, co tam suší, se jen divila, tak nevím, k čemu ji využívá. Když ale koukám na etikety oblečení, moc kousků se do sušičky nehodí...snad to povlečení, ručníky, to nevím.

Cinderella

Cinderella, 29. 7. 2017, 17.45

aviváž nepoužívám, lepší jsou pračka a sušička zvlášť, pokud máte místo nebo dát nad sebe, do sušičky nedávám trička s potiskem a věci,které mají tendenci se srazit, např. dětské oblečení z LIDLU nebo choulostivé chlupaté věci, aby mi nezanesly filtr....ani věci s kovovými součástmi, aby to nekřápalo a neponičilo buben...

Blankasiro, 28. 7. 2017, 22.41

Máme kombinovanou, aviváž nepoužívám, jen v létě kdy suším venku. Pro vůni dávám takové voňavé ubrousky z DM

Čertice, 28. 7. 2017, 22.09

Já nemám není místo a momentálně ani peníze ale kdybych na ni měla tak bych i místo vytvořila a určitě zvlášť pračku a zvlášť sušičku

Aliisha

Aliisha, 28. 7. 2017, 20.59

Téměř vše a bez aviváže

Mygara

Mygara, 28. 7. 2017, 20.33

taky jsem pro sušičku a pračku zvlášť a aviváž nepoužívám tak jako tak, tak jsem neřešila

Aliisha

Aliisha, 28. 7. 2017, 21.00

Mám stejný názor. Určitě pračku a sušičku zvlášť

Lenourecek, 28. 7. 2017, 15.05

Myslím, že aviváž je zbytečná ?

nikolava, 28. 7. 2017, 19.38

Ja ji pouzivam rada

Čertice, 28. 7. 2017, 22.06

Já taky

Aliisha

Aliisha, 28. 7. 2017, 21.01

No hlavně sušičce škodí

nikolava, 28. 7. 2017, 21.03

Jojo cetla jsem o tom. Ja jsem to myslela, tak ze avivaz rada pouzivam bez susicky

Aliisha

Aliisha, 28. 7. 2017, 21.07

To já také

nikolava, 28. 7. 2017, 13.02

Děkuji za názory Hledala jsem i v dalších diskuzích a máte pravdu. Opravdu je lepší koupit zvlášť, tak to budu muset ještě nějak pořešit

Gabill, 28. 7. 2017, 16.19

Ano, ked mate miesto, tak urcite zvlast.

jitkamety

jitkamety, 28. 7. 2017, 11.30

ja mam zvlast susicku a zvlast pracku,avivaz nepouzivam ale do susicky davam vonne ubrousky

Adelinka, 28. 7. 2017, 12.35

kdybych chtěla sušičku, také bych ji koupila zvlášť, myslím, si že je to lepší.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů