Jak na sušičku
Vložil(a): nikolava, 28. 7. 2017 9.49
Přemýšlíme o tom, že koupíme pračku kombinovanou se sušičkou. V zimě nám tu špatně schne prádlo, tak alespoň na ty velké kusy jako je povlečení atd. Moje otázka zní co všechno dáváte do sušičky, opravdu se nemá používat aviváž?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
baru86, 29. 7. 2017, 22.11
Pračku se sušičkou chtěla známá a na otázku, co tam suší, se jen divila, tak nevím, k čemu ji využívá. Když ale koukám na etikety oblečení, moc kousků se do sušičky nehodí...snad to povlečení, ručníky, to nevím.
Cinderella, 29. 7. 2017, 17.45
aviváž nepoužívám, lepší jsou pračka a sušička zvlášť, pokud máte místo nebo dát nad sebe, do sušičky nedávám trička s potiskem a věci,které mají tendenci se srazit, např. dětské oblečení z LIDLU nebo choulostivé chlupaté věci, aby mi nezanesly filtr....ani věci s kovovými součástmi, aby to nekřápalo a neponičilo buben...
Blankasiro, 28. 7. 2017, 22.41
Máme kombinovanou, aviváž nepoužívám, jen v létě kdy suším venku. Pro vůni dávám takové voňavé ubrousky z DM
Aliisha, 28. 7. 2017, 20.59
Téměř vše a bez aviváže
Mygara, 28. 7. 2017, 20.33
taky jsem pro sušičku a pračku zvlášť a aviváž nepoužívám tak jako tak, tak jsem neřešila
Aliisha, 28. 7. 2017, 21.00
Mám stejný názor. Určitě pračku a sušičku zvlášť
Lenourecek, 28. 7. 2017, 15.05
Myslím, že aviváž je zbytečná ?
Aliisha, 28. 7. 2017, 21.01
No hlavně sušičce škodí
Aliisha, 28. 7. 2017, 21.07
To já také
jitkamety, 28. 7. 2017, 11.30
ja mam zvlast susicku a zvlast pracku,avivaz nepouzivam ale do susicky davam vonne ubrousky