Jak se vám líbí?

zobrazeno 997×

Vložil(a): Katka, 24. 8. 2018 21.11

Na FB se rozjela debata, většina se shodla, že na obrázku je krásná štíhlá žena. Já vidím buď chlapa, nebo svalnatou ženu, která teda rozhodně nevypadá přitažlivě. Jak by podle vás měla vypadat krásná žena 21. století?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 29. 9. 2018, 6.26

Tak je to žena a přijde mi i docela hezká

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 30. 8. 2018, 20.48

Tak ta fotka nic moc, ale každý má jiný vkus ...

Petra Schoberová, 29. 8. 2018, 6.42

Myslím že je to žena.. Jak by měla vypadat?? Ideál má každý svůj,

Katka

Katka, 30. 8. 2018, 20.58

Myslela jsem, že těla mužů a žen se od přírody liší, ale v dnešní době už to asi neplatí ? Potkat princeznu kulturistku bych nechtěla ?

Žofinka

Žofinka, 27. 8. 2018, 21.02

Přijde mi to jako žena, ale trochu vymakanejsi a svalnatejsi

Cherrynka, 27. 8. 2018, 21.13

Je to ženská

Adrianita

Adrianita, 27. 8. 2018, 21.02

To je chlap, ne.

Katka

Katka, 27. 8. 2018, 21.13

Prý ne ?

Gabill, 27. 8. 2018, 14.36

Črty tváre sú ženské, ale postava ako chlap.

Čertice, 27. 8. 2018, 16.31

Souhlasím, je to divný

Ketris

Ketris, 27. 8. 2018, 10.07

Presne.. chlap s zenskou hlavou

Kamila Pecharová, 26. 8. 2018, 22.10

Chlap..

slavuska

slavuska, 26. 8. 2018, 19.46

vypadá jako chlap a ideál krásy neexistuje, každý má rád něco jinýho

WeruskaSK

WeruskaSK, 26. 8. 2018, 15.01

Podla mna to je fotomontaz na zhaluzenie ludi. Hlava nepasuje k telu

Katka

Katka, 27. 8. 2018, 11.00

pasuje ;o)

Cherrynka, 27. 8. 2018, 21.14

Prostě mužská žena :D

Cherrynka, 27. 8. 2018, 21.13

Taky jsme nad tím uvažovala, ale prostě to podle mě je babochlap

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů