Jak šetříte vodu, elektřinu, plyn, topení?
Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 21. 10. 2016 15.30
Jak šetříte vodu, elektřinu, plyn, topení? Můj manžel je na tohle trochu fanatik. Takže máme konvici, která hřeje vodu hned a jen to množství co člověk chce (na obrázku). Takže pokud zaléváte jen malé hrnky a ne celou konvici, tak se to vyplatí. Pak máme všude na kohoutkách perlátory, svítíme LEDkama, za topením máme folie, co odráží teplo zpět do místnosti, samozřejmostí jsou úsporné spotřebiče. No určitě jsem si ani na vše nevzpomněla :-)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 11. 8. 2017, 8.35
ledky, perlátor, myčka a spotřebiče A+++
Fuga, 17. 1. 2017, 10.51
tak to je u nás stejné, až řeknu manželovi o té konvici, tak se pro ni určitě nadchne. Já zatím do normální konvice odměřím vždy hrnek, který chci uvařit, aby ani kapka nepřišla nazmar
Rulficka48, 28. 10. 2016, 0.00
U nás se bohužel šetřit nedá
k.o.r.i.n.e.k, 28. 10. 2016, 3.52
Jak je to možné? Něco by se třeba našlo ?
jitkamety, 22. 10. 2016, 17.17
Já tohle moc neřeším
k.o.r.i.n.e.k, 22. 10. 2016, 20.58
Já také ne, to jen můj manžel
kedze sme stredny a maly byt tak je z kazdej strany teplo, ale vacsinou nekurime v kuchyni je tam teplo ked sa vari a manzel tam spi je to obyvacko kuchyna a on je z teplej krajiny, kde nemaju radiatory, tak on nema rad tak spat a spi tam lebo vela chrape, nevieme pri nom spat
k.o.r.i.n.e.k, 22. 10. 2016, 20.59
Také mám v kuchyni topení úplně vypnuté
Katka, 20. 11. 2016, 9.28
Já ho ztlumím když peču, jinak kdyby bylo vypnuté, po ránu bychom tam zmrzli.
patricia077, 22. 10. 2016, 14.06
My bohužel moc nešetříme, s malými dětmi to moc nejde, pořád peru, takže voda el. i teplo ((..
k.o.r.i.n.e.k, 22. 10. 2016, 20.59
Také často peru to je pravda že to je dost peněz
patricia077, 22. 10. 2016, 21.43
Bohužel a taky já osobně se ráda a dlouho sprchuji, takže.... ...
k.o.r.i.n.e.k, 22. 10. 2016, 21.51
Tak to je na každém, to manžel nám koupil i úspornou sprchovou hadici
Jana82, 22. 10. 2016, 8.23
Máme jen úsporné spotřebiče a plastová okna. Jinak to zas tolik neřešíme
k.o.r.i.n.e.k, 22. 10. 2016, 8.25
Já to také neřeším, to jen má druhá polovička
Dobrej "magooor"))). Tak setrime.usporky mame taky.topime obcas v krbu.ale jinak nic...zalohy mame vyso.preplatky jsou kazdy rok;)ale takto teda neblaznimr...rychlovarnou mame za 150v akci.peru a susim kdy se me chce.koupu se klidne denne.mycku nemam umyvam pod tekouci vodou;)))
k.o.r.i.n.e.k, 22. 10. 2016, 8.24
Tak když ho to baví, tak mu to brát nebudu
k.o.r.i.n.e.k, 22. 10. 2016, 9.25
Jo také se to tak dá brát, ale chlap je spokojený a to je důležité