Jak si udržet vztah?
Vložil(a): jitkamety, 19. 5. 2018 13.06
Maminky,Co je podle vás nejdůležitější na udržení vztahu?aby to i po X letech klapalo.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
WeruskaSK, 23. 5. 2018, 23.38
humor a poahadat sa hned ako cloveka nieco vytoci, nedusit v sebe a nasledne sa uzmierit este pred spanim lahko sa to pise
Mygara, 21. 5. 2018, 11.54
vztah se vyvíjí a je různý po x desítkách ) letech soužití a hlavně, mění se i lidé, jejich názory a pohled na svět, takže asi tak, každý musí mít i čas na sebe, najít si něco, co ho naplnuje a baví
Adrianita, 20. 5. 2018, 21.27
Záleží, jestli to je zatím v poho a chceš, aby to tak bylo nadále, nebo už řešíš nějakou krizi, to je pak velký rozdíl. Myslím si, že je důležitá upřímnost, nic v sobě nedusit, občas možná přijde nějaká bouřka, ale i tak se snažit ovládat a nezranovat slovy, no vlastně ani pěstmi. A hlavně věnovat se i sama sobě, nebýt nervózní, že musím uklízet, pečovat o děti apod. Prostě nedělat vše a hned a srovnat si priority.
Žofinka, 20. 5. 2018, 9.48
Komunikovat a nwzabřednout do stereotypu vy A
Fuga, 20. 5. 2018, 8.32
nestarat se jen o děti .-))