Jak to u vás vypadá?

zobrazeno 1432×

Vložil(a): petrao, 10. 12. 2016 18.37

Pochlubte se svojí vánoční výzdobou, já dělala dneska s mamkou..dokonce i venkovní strom už svítí.. další fotky dávám do komentářů :-)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 10. 4. 2017, 9.16

já na Vánoce do oken nic nedávám, nechce se mi to potom uklízet

Adelinka, 12. 12. 2016, 8.33

na stole mám adventní věnec, na dveře jsem dala dekoraci ze šišek a pytloviny. Ještě jsem chtěla do oken nalepit takové vánoční obrázky, ale bohužel je nemohu najít, tak asi koupím nové, protože to manžel má rád.

Fuga

Fuga, 11. 12. 2016, 16.18

my máme zatím věnec, tak se nemám moc čím chlubit

benca, 11. 12. 2016, 13.43

my mame svetielka na oknach, a na dverach veniec, aj na chodbe v cinziaku som zdobila

nikolava, 11. 12. 2016, 12.30

My máme věnec na vratech, stromek ozdobený u vrat, truhlíky s ozdobama ze sody a škrobu, malej má nálepky na oknech a na parapetu keramického sněhuláka, mám z ruliček upletený stromeček... Vyfocené to zatím moc nemám

slunicko, 10. 12. 2016, 21.55

Máme adventní věnec,v obyvaku svetylka v okně,jmelí na lustru apod. Klasická vánoční vyzdoba

Petra Önder (petrao)

petrao, 10. 12. 2016, 22.19

Jmelí ještě nemáme, musíme najít v lese

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 11. 12. 2016, 14.23

Já jmělí také nemám, ale mamce jsem ho koupila a už jí visí

Čertice, 10. 12. 2016, 21.49

Já mám zatím jen kuchyň ale mám tam teď binec a okna v pokojíku tam má binec kluk

Petra Önder (petrao)

petrao, 10. 12. 2016, 22.20

No taky fotím jen okno a ne podlahu

Eliška Kozlova, 10. 12. 2016, 21.39

Venku ano, ve vnitr nic, zkoušela jsem dát svicinky z loňska a dcerce se tak líbí, ze je samým obdivem zničila Takže interiér vůbec neresim, nemá to cenu

Petra Önder (petrao)

petrao, 10. 12. 2016, 22.20

Tak aspoň ji udělaly radost

Leňulka, 10. 12. 2016, 20.32

jej toho je moc to než bych nafotila Zatím posílám jen mini falešný stromeček ten opravdový teprve bude, tenhle falešný máme každý rok

Petra Önder (petrao)

petrao, 10. 12. 2016, 22.21

Ten se vám povedl, máte ho jako stálou dekoraci? Nebo jen vánoční

Leňulka, 11. 12. 2016, 7.06

no máme ho stále jako dekoraci ale zdobený takhle jen na vánoce a na velikonoce do něj napíchám jen slepičky

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 11. 12. 2016, 14.23

Tak to je moc pěkný nápad taková stromeček

skřítek, 10. 12. 2016, 20.32

Svícen v okně, větvičky v truhlíkách za oknem, adventní věnec, nějaké ty svíčky a vánoční dekorace, jmelí, docela si to doma jedeme. Ale vkusně, řekla bych... O fotky se tedy nepodělím, přijde mi to dost soukromé, ale máte to udělané moc hezky...

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů