Jak to u vás vypadá?
Vložil(a): petrao, 10. 12. 2016 18.37
Pochlubte se svojí vánoční výzdobou, já dělala dneska s mamkou..dokonce i venkovní strom už svítí.. další fotky dávám do komentářů :-)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 10. 4. 2017, 9.16
já na Vánoce do oken nic nedávám, nechce se mi to potom uklízet
Fuga, 11. 12. 2016, 16.18
my máme zatím věnec, tak se nemám moc čím chlubit
petrao, 10. 12. 2016, 22.19
Jmelí ještě nemáme, musíme najít v lese
k.o.r.i.n.e.k, 11. 12. 2016, 14.23
Já jmělí také nemám, ale mamce jsem ho koupila a už jí visí
petrao, 10. 12. 2016, 22.20
No taky fotím jen okno a ne podlahu
Eliška Kozlova, 10. 12. 2016, 21.39
Venku ano, ve vnitr nic, zkoušela jsem dát svicinky z loňska a dcerce se tak líbí, ze je samým obdivem zničila Takže interiér vůbec neresim, nemá to cenu
petrao, 10. 12. 2016, 22.20
Tak aspoň ji udělaly radost
petrao, 10. 12. 2016, 22.21
Ten se vám povedl, máte ho jako stálou dekoraci? Nebo jen vánoční
k.o.r.i.n.e.k, 11. 12. 2016, 14.23
Tak to je moc pěkný nápad taková stromeček