Jak vyprat?
Vložil(a): snany, 20. 10. 2016 23.02
Koupila jsem kabát, na štítku je napsáno Pouze chemické čištění. Materiál: 44 % polyester, 41 % vlna, 5 % polyamid, 5 % polyakryl, 3 % viskóza, 2 % bavlna fleece 100 % polyester Jsem zvyklá všechno nové oblečení vyprat, co teď s tím? Dát před prvním oblečením do čistírny?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 11. 8. 2017, 9.21
tak leda do čistírny, ale u kabátu bych se na to asi vyprdla
Fuga, 16. 1. 2017, 17.07
asi bych se na první čištění vyprdla, začala nosit a pak do čistírny, tu vlnu bych se bála v pračce, že se to zdrcne
Adrianita, 21. 10. 2016, 12.22
Normálně bych ho nosila a pak zašla do čistírny. Kámoška si tam nechala čistit koženou bundu a dala za to teda dost peněz.
patricia077, 21. 10. 2016, 10.02
Zašla bych do čistírny, tak vám určitě poradí..
Katka, 21. 10. 2016, 8.37
Také bych kabát hned neprala, není na holé kůži. A když už tak asi fakt do čistírny, protože se může srazit nebo max na 30 st. jemný program a bez ždímání (nebo nízké).
k.o.r.i.n.e.k, 21. 10. 2016, 8.07
Já peru manžela kabát normálně na 30 na jemný program a zatím vypadá dobře a to už jsem ho prala 4 zimy
k.o.r.i.n.e.k, 21. 10. 2016, 17.40
JO já to většinou neřeším a peru vše