Jaké vanoční cukroví je vaše oblíbené. Pečete něco netradičního nebo "zdravějšího"?
Vložil(a): nocken, 3. 12. 2017 9.25
Dávam teď dohromady seznam na nákup ingrediencí na naše malé vánoční pečení. S holkama pečeme každý rok, aby dcera mohla vzít něco do školky, a abychom měli něco na předvánoční zobání, protože na svátky jsme na chalupě. Vždy upečem klasiku 3 druhy + 1 až 2 nové recepty. Tak by mě zajímalo, co pečete vy? Děláte si také vlastní těsto? Snažíte se péct "zdravěji"? Je něco zajímavého, co jste u jiných nikdy moc neviděly? A co mají nejradši vaše dětičky?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Dělám vždy vlastní těsto, domácí je prostě domácí a pečeme klasiku linecké, rohlíčky, ořechové košíčky, kávové sem tam něco nového podle nálady ale tuhle klasiku vždy z nepečených potom sádlové kuličky a vosí hnízda. Letos jsme to vzali hopem máme hotovo 5 druhů a potom uděláme ještě vosí hnízda
Žofinka, 4. 12. 2017, 7.58
vlastní těsto dělám, raději méně druhů než ho kupovat, ale mám ráda snad vše, ale hit je cokoliv s čokoládou .-))
Mygara, 4. 12. 2017, 5.05
já pěču většinou starou dobrou klasiku, je po ní u nás největší poptávka )
Furciferka, 4. 12. 2017, 0.22
U nas jsou nejoblibenejsi vosi hnizda. Letos bych rada zkusila i neco noveho.
petrao, 3. 12. 2017, 22.36
Cukroví nepecu. Dostávám od kamarádek a základ peče mamka. Nejvíc miluju vosí hnízda ty nesmí chybět v žádné darované krabičce s cukrovím