Jaké vanoční cukroví je vaše oblíbené. Pečete něco netradičního nebo "zdravějšího"?

zobrazeno 917×

Vložil(a): nocken, 3. 12. 2017 9.25

Dávam teď dohromady seznam na nákup ingrediencí na naše malé vánoční pečení. S holkama pečeme každý rok, aby dcera mohla vzít něco do školky, a abychom měli něco na předvánoční zobání, protože na svátky jsme na chalupě. Vždy upečem klasiku 3 druhy + 1 až 2 nové recepty. Tak by mě zajímalo, co pečete vy? Děláte si také vlastní těsto? Snažíte se péct "zdravěji"? Je něco zajímavého, co jste u jiných nikdy moc neviděly? A co mají nejradši vaše dětičky?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

vivianr, 9. 12. 2017, 14.11

Já mám pocit, že každý rok jim chutná nejvíc něco jiného. Loni mi děti snědly všechno linecké, které jsem jedla převážně jen já.

annahb, 4. 12. 2017, 14.53

nejvíc u nás frčí nepečené a pak také krémové- peču z vlastního těsta zatím mám 7 druhů a to zdaleka nejsem u konce

V007A, 4. 12. 2017, 11.34

Milujem vosí hnízda.

Janna, 4. 12. 2017, 9.13

Já dělám vždy vlastní těsta. Peču jen ty nezdravé Teda aspoň zatím. Příští rok už budu muset přemýšlet o zdravém cukroví, to už syn něco bude moci. Já mám nejraději vanilkové rohlíčky a úlky. Ty dělám vždy.

Leňulka, 4. 12. 2017, 8.06

Dělám vždy vlastní těsto, domácí je prostě domácí a pečeme klasiku linecké, rohlíčky, ořechové košíčky, kávové sem tam něco nového podle nálady ale tuhle klasiku vždy z nepečených potom sádlové kuličky a vosí hnízda. Letos jsme to vzali hopem máme hotovo 5 druhů a potom uděláme ještě vosí hnízda

Žofinka

Žofinka, 4. 12. 2017, 7.58

vlastní těsto dělám, raději méně druhů než ho kupovat, ale mám ráda snad vše, ale hit je cokoliv s čokoládou .-))

Leňulka, 4. 12. 2017, 8.08

jj tak já musím manželovy každý rok dělat domácí čokoládu bez toho by to nešlo

Mygara

Mygara, 4. 12. 2017, 5.05

já pěču většinou starou dobrou klasiku, je po ní u nás největší poptávka )

Leňulka, 4. 12. 2017, 8.06

přesně bez rohlíčků a lineckého by to prostě nešlo

nocken, 4. 12. 2017, 16.54

Souhlas

Furciferka

Furciferka, 4. 12. 2017, 0.22

U nas jsou nejoblibenejsi vosi hnizda. Letos bych rada zkusila i neco noveho.

nocken, 4. 12. 2017, 16.54

Vosí hnízda jsou dobrá Ale už jsem jedla několik různých variant.

Petra Önder (petrao)

petrao, 3. 12. 2017, 22.36

Cukroví nepecu. Dostávám od kamarádek a základ peče mamka. Nejvíc miluju vosí hnízda ty nesmí chybět v žádné darované krabičce s cukrovím

nocken, 4. 12. 2017, 16.56

Já taky moc nikdy nepekla, ale teď kvůli dětem, protože holky opravdu rády pomáhají a zdobí a uždibují

Pávinka, 3. 12. 2017, 21.00

miluji pernicky ale budu letos delat i cokoladove pralinky plnene Bounty davala jsem i do receptu jen je problem, ze jsou hned snedene

nocken, 4. 12. 2017, 16.56

Perníčky se u nás nikdy moc nepekly. Ale teď kvůli dětem je to super věc, za prvé jim chutnají a zadruhé vykrajují a zdobí.

Pávinka, 4. 12. 2017, 21.04

letos budu poprve se svym triletym tak se tesim ten rocni musi ale spat jinak nam sni testo

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů