Je to tak :D
zobrazeno 798×
Vložil(a): Zdeňka S., 17. 7. 2018 12.53
Tohle na mě dneska vyskočilo na Facebooku. K nám to sedí naprosto dokonale :D Je to tak i u Vás ? :D
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Ketris, 20. 10. 2018, 10.32
Tohle je super
Mygara, 20. 7. 2018, 5.42
děti to zkrátka na dospělé zkouší pořád
Fuga, 19. 7. 2018, 9.56
bohužel to tak je, ale jde s tím bojovat, protože jinak bych z toho časem zešílela zcela
Žofinka, 19. 7. 2018, 6.46
Zkouší to, ale co s tím že