Jeziskova vnoucata

zobrazeno 624×

Vložil(a): L.janicka.l, 1. 12. 2016 21.54

Co rikate na akci jeziskova vnoucata?? Zapojil jste se nekdo a udelal radost opustenym seniorum..

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 12. 4. 2017, 11.01

tento projekt neznám, ale má hezký název

editak, 3. 12. 2016, 15.13

Ha, take neznam ;/

snany, 3. 12. 2016, 0.22

O tom jsem neslyšela, zkusím zjistit více informací.

Čertice, 2. 12. 2016, 20.26

O tom jsem vůbec neslyšela, je fakt, že oni jsou vděční tak já na to kouknu. My máme dd kousek.

veru.veru, 2. 12. 2016, 15.18

Máte na to nějaký odkaz?

patricia077

patricia077, 2. 12. 2016, 9.02

?? To slyším prvně

Fuga

Fuga, 2. 12. 2016, 8.46

o tomto programu jsem ještě neslyšela

Katka

Katka, 2. 12. 2016, 8.18

Také neznám, ani o podobné akci ve svém okolí nevím. Nějaké dobrovolnické akci bych se nebránila.

L.janicka.l

L.janicka.l, 2. 12. 2016, 20.02

U nas v okoli taky neni neslysela jsem nic

Jana82

Jana82, 2. 12. 2016, 7.31

Ještě jsem o tom nikdy neslyšela

Zdeňka S., 2. 12. 2016, 6.50

To ani o žádné takové akci nevím... Ale na škole jsme pekli perníčky a chodili dělat Mikuláše do nemocnice dětem i na LDN.

L.janicka.l

L.janicka.l, 2. 12. 2016, 8.12

My je tedy pekli jen do skolky☺

Zdeňka S., 2. 12. 2016, 9.02

My jsme to dělali v rámci praxe v nemocnici

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů