Jeziskova vnoucata
Vložil(a): L.janicka.l, 1. 12. 2016 21.54
Co rikate na akci jeziskova vnoucata?? Zapojil jste se nekdo a udelal radost opustenym seniorum..
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 12. 4. 2017, 11.01
tento projekt neznám, ale má hezký název
patricia077, 2. 12. 2016, 9.02
?? To slyším prvně
Fuga, 2. 12. 2016, 8.46
o tomto programu jsem ještě neslyšela
Katka, 2. 12. 2016, 8.18
Také neznám, ani o podobné akci ve svém okolí nevím. Nějaké dobrovolnické akci bych se nebránila.
L.janicka.l, 2. 12. 2016, 20.02
U nas v okoli taky neni neslysela jsem nic
Jana82, 2. 12. 2016, 7.31
Ještě jsem o tom nikdy neslyšela
L.janicka.l, 2. 12. 2016, 8.12
My je tedy pekli jen do skolky☺