Jídlo

zobrazeno 428×

Vložil(a): Lenča Pešková, 10. 1. 2017 10.49

Holky. Vařím svíčkovou a jaksi nemám knedlík a s tím mým malým chodcem je výlet do obchodu na půl dne. Hodí se k tomu brambory Nebo víc testoviny? Děkuji a omlouvám se za stupidní dotaz.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 6. 12. 2017, 14.42

raději bych těstoviny

Mygara

Mygara, 5. 4. 2017, 12.10

lepší jsou těstoviny

vendy.z, 11. 1. 2017, 16.54

Zkoušela jste domácí v mikrovlnce? Ze šlehaných bílků? Je to rychlé a u nás oblíbené a navíc nenadýmá.

rodinka

rodinka, 11. 1. 2017, 12.58

Ja bych dala klidne oboje a co jste vybrala ?

Lusesita25, 10. 1. 2017, 21.57

Rozhodne testoviny.

Aliisha

Aliisha, 10. 1. 2017, 21.22

Spíš těstoviny.

benca, 10. 1. 2017, 19.58

asi cestoviny

Fuga

Fuga, 10. 1. 2017, 17.14

já jsem pro těstoviny

slunicko, 10. 1. 2017, 16.14

Já bych volila testoviny

jitkamety

jitkamety, 10. 1. 2017, 15.36

Ja myslim ze testoviny tomu nejak neuskodi na chuti

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů