Jídlo
Vložil(a): Lenča Pešková, 10. 1. 2017 10.49
Holky. Vařím svíčkovou a jaksi nemám knedlík a s tím mým malým chodcem je výlet do obchodu na půl dne. Hodí se k tomu brambory Nebo víc testoviny? Děkuji a omlouvám se za stupidní dotaz.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 6. 12. 2017, 14.42
raději bych těstoviny
Mygara, 5. 4. 2017, 12.10
lepší jsou těstoviny
rodinka, 11. 1. 2017, 12.58
Ja bych dala klidne oboje a co jste vybrala ?
Lusesita25, 10. 1. 2017, 21.57
Rozhodne testoviny.
Aliisha, 10. 1. 2017, 21.22
Spíš těstoviny.
Fuga, 10. 1. 2017, 17.14
já jsem pro těstoviny
jitkamety, 10. 1. 2017, 15.36
Ja myslim ze testoviny tomu nejak neuskodi na chuti