Jsem uplne slepa
Vložil(a): L.janicka.l, 4. 2. 2017 20.01
Babka se rozhodla, ze malemu vyzehli pradlo a za chvili mi rika, ty si tohle bodicko jeste neprala, rikam nosime ho uz mesic, tak se podivej poradne a on jeden rukav o 10cm delsi ??
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 27. 11. 2017, 12.41
tak 10 cm je dost, ale jestli se mu to na ručičce zkrabatilo o něco víc, kdo by to řešil .-)
Mygara, 8. 2. 2017, 12.14
alespoň je multifunkční
L.janicka.l, 8. 2. 2017, 13.14
Multifunkcnost je potreba u vseho ☺
L.janicka.l, 6. 2. 2017, 13.54
Presne
L.janicka.l, 5. 2. 2017, 13.05
Tak to je taky dobry ?
L.janicka.l, 5. 2. 2017, 13.11
To urcite staci
k.o.r.i.n.e.k, 5. 2. 2017, 22.21
No vidíte to občas se prostě netrefí
klarike1, 5. 2. 2017, 6.50
Taky jsem jednou v obchodě viděla triko s nápadně kratším jedním rukávem...tak nevím, jestli je to móda
L.janicka.l, 5. 2. 2017, 8.25
Treba je navrhar tak rostlej ?
Fuga, 5. 2. 2017, 6.46
vy jste to nepochopila, to je integrovaný rukávník
L.janicka.l, 5. 2. 2017, 8.25
I to je mozne ?