Kamera na telefonu, internet

zobrazeno 1045×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 4. 3. 2018 22.44

Napadlo vás někdy, když takhle koukáte do mobilu, že by vás mohl někdo v dnešní době třeba sledovat přes kameru foťáku namířenou na vás? Taky si kolikrát říkám, že mi mobil nabídne odkaz na něco, o čem s někým jen mluvím a na mobilu nehledám.. Je fakt děsivé, co o nás internet ví, bez ohledu na to, zda reagujete v nějakých diskuzích, nebo se jen díváte či googlujete zajímavosti..

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

vendy.z, 10. 3. 2018, 21.28

Na laptopu mám kameru přelepenou, ale v mobilu ne.

Petra Önder (petrao)

petrao, 9. 3. 2018, 9.13

taky.myslím ze bych nic nového nenabídla

Furciferka

Furciferka, 6. 3. 2018, 21.51

Kdybych si mela hlavu lamat jeste timhle...

Cherrynka, 6. 3. 2018, 20.39

Mamka si kvůli tomu kamerku na notasu zalepila náplastí mě je to jedno, kdyby mě někdo špehoval, at si poslouží, žádný novinky neuvidí

Aliisha

Aliisha, 5. 3. 2018, 20.13

Ne, nemyslím si, že je to možné. A pokud ano, tak by mě zajímalo, co to dotyčné dá.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 3. 2018, 20.36

Možné to je, ale to by musel mít někdo důvod to chtít udělat, což o obyčejné lidi jim nejde ..

Cherrynka, 6. 3. 2018, 20.40

Jj, hackři umí zázraky

Cherrynka, 6. 3. 2018, 20.40

Mě by to i tak bylo jedno. Co by si na mě vzal?

slavuska

slavuska, 5. 3. 2018, 18.59

to mě vůbec nenapadlo

Nikoll, 5. 3. 2018, 13.56

Určitě, i v počítači, můžou se přes webku koukat co děláte, odposlouchávat rozhovory, to, že ví kde jste na netu mě ani nepřekvapuje a přes telefon to samé, přes chytré hodinky taky, zapnou odposlech, vidí kdo tam je pokud je kamera namířená a Vy to ani nezjistíte

Cherrynka, 6. 3. 2018, 20.42

Ano, jsou takoví špičkoví hackeři, že klidně někoho hacknout i z jiného kontinentu. Pro ty, co se tím baví anebo nelegálně živí je jednoduchý přes satelit nebo družici všchno

vaniilla, 5. 3. 2018, 12.54

Já mám starý telefon, kde přední kamera ani není

Žofinka

Žofinka, 5. 3. 2018, 12.25

Já na velkého bratra nevěřím

Janako

Janako, 5. 3. 2018, 11.59

To me nenapadlo ?

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů