Kapr na Vanoce
Vložil(a): Sooňaa, 6. 11. 2016 11.34
Nechavate si zabit kapra nebo vam plave doma ve vane?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 21. 4. 2017, 20.20
dříve plaval, ale manžel nerad zabíjel, tak teď už ho kupujeme mrtvého
Fuga, 26. 1. 2017, 10.20
my ho zabíjíme, tedy spíš manžel
rennfri, 22. 12. 2016, 9.40
manžel řeší 23. společné přípravy u tchánovců, dělají i salát a pečou vánočky, takže já mám trochu klidu na dodělávky tady - letos si s sebou bere už i staršího; kapra si nechávají zabít
k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 9.10
J8 mám na Vánoce lososa v páře, takže kapra neřeším
klarike1, 6. 11. 2016, 21.50
My jsme kapra už taky roky neměli a určitě bych si ho nechala zabít a zbavit všeho možného a vykuchat, kdyby to někde takhle nabízeli. Ještě mám živě v paměti, kdy se mrskal doma dvě hodiny zabitý kapr bez hlavy a tak bych to doma ani nechtěla. Máme většinou jinou čerstvou rybu - loni to byl losos.
k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 9.10
Já si pamatuji, jak jsme jako děti nemohli jít do vany, jelikož tam byl kapr
petrao, 6. 11. 2016, 18.33
Taky mám radši řízky
k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 9.11
Aby se nechtěl jít koupat s ním