Kapr na Vanoce

zobrazeno 2088×

Vložil(a): Sooňaa, 6. 11. 2016 11.34

Nechavate si zabit kapra nebo vam plave doma ve vane?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 21. 4. 2017, 20.20

dříve plaval, ale manžel nerad zabíjel, tak teď už ho kupujeme mrtvého

Fuga

Fuga, 26. 1. 2017, 10.20

my ho zabíjíme, tedy spíš manžel

rennfri

rennfri, 22. 12. 2016, 9.40

manžel řeší 23. společné přípravy u tchánovců, dělají i salát a pečou vánočky, takže já mám trochu klidu na dodělávky tady - letos si s sebou bere už i staršího; kapra si nechávají zabít

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 9.10

J8 mám na Vánoce lososa v páře, takže kapra neřeším

Zdeňka S., 7. 11. 2016, 9.16

Mi taky lososa ,ale klasika smažný

Sooňaa, 7. 11. 2016, 9.24

My mame lososa dalsi dny,takze na Stedry vecer mame rizky a pro dedu kapra

klarike1

klarike1, 6. 11. 2016, 21.50

My jsme kapra už taky roky neměli a určitě bych si ho nechala zabít a zbavit všeho možného a vykuchat, kdyby to někde takhle nabízeli. Ještě mám živě v paměti, kdy se mrskal doma dvě hodiny zabitý kapr bez hlavy a tak bych to doma ani nechtěla. Máme většinou jinou čerstvou rybu - loni to byl losos.

Sooňaa, 6. 11. 2016, 22.01

Ja lososa miluji. Jinak u nas kapra zabiji deda.. driv kdyz jeste mel stesti na rybach,tam byla I vlastni chycena..ted uz ne..

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 9.10

Já si pamatuji, jak jsme jako děti nemohli jít do vany, jelikož tam byl kapr

Sooňaa, 7. 11. 2016, 9.25

Driv to tak bylo skoro vsude,ze se kapr daval do vany..

skřítek, 6. 11. 2016, 18.31

My jsme taky řízkový... A kdyby byla ryba, já bych toho kapříka nedokázala ani zabít. Vždycky se mi vybaví ta krásná scéna z Bylo nás pět, jak tatínek Bajza chytá kapra na schodech...

Petra Önder (petrao)

petrao, 6. 11. 2016, 18.33

Taky mám radši řízky

skřítek, 6. 11. 2016, 18.36

Jasně, to je čistá práce...

Sooňaa, 6. 11. 2016, 20.46

Sooňaa, 6. 11. 2016, 20.46

Rizky.jsou nejlepsi

Sooňaa, 6. 11. 2016, 20.45

Ja take.ne...u nas zabiji deda..

dasza, 6. 11. 2016, 17.02

Plave ob rok...letos bude az na taliri

Sooňaa, 6. 11. 2016, 20.46

Ob rok? To mate takhle dane?

dasza, 7. 11. 2016, 4.53

Nee..ale zatim to tak vychazi vzdy..asi to tak ma byt..

Sooňaa, 7. 11. 2016, 8.08

slunicko, 6. 11. 2016, 16.07

Manžel je rybář. Zatím vždy 23. Chytil kapra. O zbytek se stara on. Dostanu do kuchyně čisté filety

Sooňaa, 6. 11. 2016, 16.17

Tak to mate super,u nas je deda rybar,ale spis chyti vzdy rymu nez rybu

Zdeňka S., 7. 11. 2016, 9.17

Tak to je jasný , to by ani nešlo koupit si filé

lazna, 6. 11. 2016, 14.35

Kapra na Vánoce nemáme. Máme vepřový řízek

Sooňaa, 6. 11. 2016, 16.17

Take moznost

nikolava, 6. 11. 2016, 17.13

Ja si delam kureci a pritelovi rybi a rybi polivku

Sooňaa, 6. 11. 2016, 20.48

My rybi polevku.nedelame

nikolava, 6. 11. 2016, 13.54

Přítel je vyučený rybář, tak se s tím hravě poradí... Jinak plave ve vaně asi jeden den

Sooňaa, 6. 11. 2016, 16.18

A jak na nej reaguji deti?

nikolava, 6. 11. 2016, 17.14

Loni byl prcek jeste mimino a letos ho uvidi poprve

Sooňaa, 6. 11. 2016, 20.48

Tak to.bude.koukat.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 9.11

Aby se nechtěl jít koupat s ním

Zdeňka S., 7. 11. 2016, 9.19

Když je prodávají na městě, tak dcera se o těch kádí nechce ani hnout, stála y tam klidně celý den

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů