Kde jste byli letos na dovolené??
Vložil(a): jitkamety, 17. 8. 2016 20.52
Otázka je doufám jasná :)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 18. 11. 2017, 6.30
byla jsem v Chorvatsku, na Chebsku a jinak na chalupě zavařovat .-)
Fuga, 20. 12. 2016, 6.15
my byli na Šumavě a v okolí České Lípy
Byli jsme týden na Vranovské přehradě a pak jsme chtěli jet ještě na týden na Mácháč do toho novýho aquaparku,ale mělo celý týden pršet,tak jsme jeli jen na jeden den na otočku.Pak jsme byli u rodičů na chalupě na vysočině,dělali různý výlety do zoo,mirákula,žlutých lázní apod.a pak jsme se synem jeli vlakem ke známým do Tábora.Příští rok plánuju koupit karavan a postavit ho někam k přehradě,a´t máme od jara do podzmu kam jezdit
tehuzu.jitka, 22. 8. 2016, 10.51
Týden na Šumavě a bylo tam krásné i počasí nám vyšlo
jitkamety, 23. 8. 2016, 11.49
taky se tam chystáme
k.o.r.i.n.e.k, 20. 8. 2016, 18.30
Samá pěkná místa také jsem tam kdysi byla
k.o.r.i.n.e.k, 3. 9. 2016, 13.23
Tam muselo být narváno - byla tam polovina lidí co znám
Katka, 20. 8. 2016, 17.35
To je přeci nejlepší dovolená ;o)
k.o.r.i.n.e.k, 3. 9. 2016, 13.23
Jo příroda je nejlepší a nemusíme ani jezdit na drahé dovolené