Kdy zdobíte stromeček???
Vložil(a): V007A, 21. 12. 2018 20.24
Mamky,kdy zdobíte stromeček? Mě přijde,že se všichni kolem nás zbláznili a už mají nazdobeno. My teda zdobíme na Štědrý den,i když jsme byli malý,tak to taky tak bylo.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
dadinkamaminka, 29. 12. 2018, 9.23
My letos zdobili asi 13.prosince Minuly rok jsme ho meli uz na zacatku prosince :D
Fuga, 24. 12. 2018, 7.50
letos jsme zdobili asi 5. prosince, děti tolik žebraly, že jsme povolili
Adrianita, 23. 12. 2018, 22.54
Dnes jsme zdobili.
WeruskaSK, 23. 12. 2018, 20.44
a este nerozumiem preco by mal este aj stromcek doniest akoze Jezisko, preco by to nemohli mat deti s rodicmi ako spolocnu aktivitu