Když se řekne " jdu spát "
zobrazeno 670×
Vložil(a): rodinka, 16. 1. 2017 22.29
Taky to tak máte ?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 1. 12. 2017, 10.49
většinou už je tak pozdě, že jdu opravdu spát
Mygara, 3. 4. 2017, 20.44
já jdu tedy spát .-)
Lusesita25, 26. 1. 2017, 6.13
No rozhodne
annicka, 19. 1. 2017, 17.14
tak to sedi ja jeste nakrmim kocky, zandam mycku a projdu email a web
rodinka, 18. 1. 2017, 6.48
AllaŠvecová, 17. 1. 2017, 16.27
Ano,sedí