Klíčky
Vložil(a): Jarka mmm, 16. 1. 2017 9.56
Zdravím. Naklicujete některá doma klíčky? Jaké a jak? Zaujal mě tento článek a ráda bych s tím začla...https://kitchenette.cz/clanek/klicky-a-naklicovani
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 2. 12. 2017, 2.36
nakličovala jsem jen jednou .-)
Mygara, 4. 4. 2017, 19.11
nakličuji čočku, fazolky mungo a vojtěšku, ale nemám nic speciálního na to
Lusesita25, 22. 1. 2017, 8.23
Jedine rerichu jsem zkousela jinak zatim nic
k.o.r.i.n.e.k, 17. 1. 2017, 0.01
Měla jsem naklíčenou řeřichu a pal čočku, ale nějak mě to nezaujalo
Aliisha, 16. 1. 2017, 22.34
Díky, mrknu. To mě zajímá
Fuga, 16. 1. 2017, 16.53
já nakličuji čočku a fazolky mungo a dávám do salátů. Nejdříve nechám nabobtnat klasicky ve vodě, pak sleju a 2x denně proplachuju vodou. Ale někde jsem četla, že to rádo plesniví, aniž by plíseň byla vidět, tak to teď troochu omezuju
k.o.r.i.n.e.k, 17. 1. 2017, 0.01
Mě řeřicha také hrozně smrdí, měla jsem jí naklíčenou jdnou
Lenča Pešková, 16. 1. 2017, 17.41
Mě taky ?i kaktus mi umřel žízní ? ale tak snad tahle přežijí ?
k.o.r.i.n.e.k, 17. 1. 2017, 0.02
To jsem nezažila aby kaktus umřel žízní a to ho zalévám tak jednou za dva měsíce