Klíčky

zobrazeno 954×

Vložil(a): Jarka mmm, 16. 1. 2017 9.56

Zdravím. Naklicujete některá doma klíčky? Jaké a jak? Zaujal mě tento článek a ráda bych s tím začla...https://kitchenette.cz/clanek/klicky-a-naklicovani

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 2. 12. 2017, 2.36

nakličovala jsem jen jednou .-)

Mygara

Mygara, 4. 4. 2017, 19.11

nakličuji čočku, fazolky mungo a vojtěšku, ale nemám nic speciálního na to

Jarka mmm, 4. 4. 2017, 20.02

A nematepak problém s plísní?

vendy.z, 27. 1. 2017, 11.25

Občas děláme - mungo, hrášek, čočku.

Lusesita25, 22. 1. 2017, 8.23

Jedine rerichu jsem zkousela jinak zatim nic

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 17. 1. 2017, 0.01

Měla jsem naklíčenou řeřichu a pal čočku, ale nějak mě to nezaujalo

Aliisha

Aliisha, 16. 1. 2017, 22.34

Díky, mrknu. To mě zajímá

benca, 16. 1. 2017, 17.44

mungo

Fuga

Fuga, 16. 1. 2017, 16.53

já nakličuji čočku a fazolky mungo a dávám do salátů. Nejdříve nechám nabobtnat klasicky ve vodě, pak sleju a 2x denně proplachuju vodou. Ale někde jsem četla, že to rádo plesniví, aniž by plíseň byla vidět, tak to teď troochu omezuju

Jarka mmm, 16. 1. 2017, 17.10

Aha,to je dobré vědět....To si to asi ještě rozmyslim,plíseň do nás dávat rozhodně nechci...

nikolava, 16. 1. 2017, 14.09

Jednou jsem si to koupila v krámě, ale nechutnalo mi.. Takže nekličíme

dasza, 16. 1. 2017, 14.06

Rerichu mame furt.milujeme ji..zbytek ne.nejedli bysme to

Adelinka, 16. 1. 2017, 14.33

Také jsem párkrát nakličovala řeřichu,ale vadilo mi jak byla cítit. Máte na to nějaký tip, jak se vyvarovat pachu?

dasza, 16. 1. 2017, 18.39

Strasne mi vonii..takze nevim..

Adelinka, 16. 1. 2017, 19.47

mě voní třeba na chlebu, ale ne během pěstování

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 17. 1. 2017, 0.01

Mě řeřicha také hrozně smrdí, měla jsem jí naklíčenou jdnou

slunicko, 16. 1. 2017, 16.00

Taky ji občas naklicim

Jarka mmm, 16. 1. 2017, 17.11

Dáváte jí do salatu nebo jen tak?

Lenča Pešková, 16. 1. 2017, 17.41

Mě taky ?i kaktus mi umřel žízní ? ale tak snad tahle přežijí ?

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 17. 1. 2017, 0.02

To jsem nezažila aby kaktus umřel žízní a to ho zalévám tak jednou za dva měsíce

dasza, 16. 1. 2017, 18.38

Vsude. Na chleba.do salatu.jen tak..mame ji radi

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů