Kočkařky, pejskařky - důvěryhodná krmiva

zobrazeno 1152×

Vložil(a): Olivacekk, 15. 4. 2020 12.55

Dobrý den, jakým značkám nejvíce důvěřujete, když se jedná o krmivo vašich koček/pesanů?Vím, že obdobných diskuzí existuje asi vícero, ale zajímaly by mě co nejaktuálnější názory vzhledem k všemožným novinkám na trhu, tak zakládám vlastní :-)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Laura2000, 20. 10. 2021, 17.33

N&D, Fitmin, Greenwoods, Taste of the Wild, Cosma, Applaws, Animonda, Acana, Orijen, Ontario...

Páska, 20. 12. 2020, 12.24

krmivo Brit máme taky a hodně jsme spokojení, teda vlastně kočka, ta neví, kdy má přestat žrát takže nasypu jenom danou dávku, jinak by u misky stála od rána do večera, navíc už je vykastrovaná, tak máme speciální pro kastrátky

Romanka40, 1. 5. 2020, 18.02

My tem nasim fon pakonum kupujeme jen brit care nebo applaws nebo carnilove, wildcat. Kupuju vysokoprocentni, bez obilovin... z mokreho applaws, cosma, brit care, hodne ctu slozeni. Ale to diky i tomu, ze jen z nasich burmillaku ma citlive zazivani a druhy chce jen granule

Olivacekk, 24. 4. 2020, 11.42

Tyjo tak paráda, mockrát díky za sdílené zkušenosti a snad ještě nějaké přibydou, zatím mohu alespoň dle dohledatelného složení víc než souhlasit.

VandaV, 21. 4. 2020, 18.17

U nás dvě border kolie a krmení také Brit. Nejčastěji kombo Monoprotein konzervy s už výše zmíněnou premium řadou granulek, akorát psí provedení samozřejmě... Jednička!

Saruskass, 20. 4. 2020, 16.02

Zdravím, z rodinky tří kočiček všema deseti doporučuju Brit! Nejvíc beru Premium by nature granulky v kombinaci s nějakým salámkem nebo konzervou a naprostá spokojenost.

Minnie, 20. 4. 2020, 15.44

Kamarádka kupuje Carnilove

jitka46

jitka46, 17. 4. 2020, 23.50

Myslím, že švagrová objednává ve velkém někde na internetu, ale značku si nevzpomenu.

MarketaRachova, 17. 4. 2020, 19.46

Přidávám se do diskuze pouze s psí zkušeností - máme dva vlčáky a bezkonkurenčně se spoléhám na Carnilove. Ať už s granulemi či konzervami a nemohu si je vynachválit.

L.janicka.l

L.janicka.l, 17. 4. 2020, 19.18

Muj pes jedl jen jeden druh granulek ostatni odmitala a to Chapi pak zmenili vyrobni postup a uz si z nich vybirala jen jednu barvu.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů