Kofola
Vložil(a): slunicko, 14. 11. 2016 22.23
Už jste některá vyzkoušela novou kokosovou kofolu?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 18. 4. 2017, 11.22
zkoušela jsem, chutnala mi, ale tyhle nápoje piji jednou za čtvrt roku
Lusesita25, 23. 11. 2016, 4.02
Vyzkouseli jsme a byla dobra. Ted nas ceka jeste vlassky orech od Kofoly tak jsem zvedava. Jinak kazdy rok koupime jednu flašku ma ochutnani a tim to hasne.
klarike1, 15. 11. 2016, 20.57
My to nekupujeme a i kdyby, mám asi radší Coca-colu. A nejlepší, co jsem kdy pila, byla v Německu vanilková. K nám se tak dobrá na pulty nedostala. Kofolu max. original, příchutě nemám moc ráda a kokos už vůbec ne
jitkamety, 15. 11. 2016, 19.42
nezkousela a ani zkouset nebudu,odjakziva nesnasim kofolu!
petrao, 15. 11. 2016, 12.12
Mám ráda klasiku ale jen občas... kokosová mě vůbec neláká, ta višňová byla fajn ale kokos? To bude pěkná chemie
patricia077, 15. 11. 2016, 10.36
Ani nevím že takova je
patricia077, 15. 11. 2016, 22.00
Když já ani nesleduji moc reklamy, leda čistě náhodou