komposter
Vložil(a): patricia077, 21. 5. 2017 10.32
Mame na zahradě komposter a snažím se jej využívat ale porad se ucim co ano co ne co je ještě bio odpad a min tyden jsem narazila na clanek a docela mne prekvapilo ze napriklad sáčky od čaje ano ale skořápky tvrde ne :-D jak jste na tom se znalostmi vy? ;-)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
patricia077, 23. 5. 2017, 13.31
fakt? vždyť je to karton ty obaly!
patricia077, 27. 5. 2017, 15.06
Jj musim využít ze ted pry hodně nesou
patricia077, 26. 5. 2017, 18.53
Tak jsem dnes objevila ze tam lidi ty obaly na vajíčka hazi
patricia077, 26. 5. 2017, 21.14
Ahaaaa ja ty obaly davam kámošce ona mi nosi domaci vajicka
Žofinka, 22. 5. 2017, 16.53
já to řeším jen teď, když bydlíme u příbuzných a to tedy třídím, ale až budu bydlet u nás v bytovce, tak půjde vše do komunálu
patricia077, 23. 5. 2017, 13.31
tam nebudou kontejnery na tříděný odpad?
Fuga, 22. 5. 2017, 11.30
já tam dávám vše z kuchyně, kromě zbytků jídla, ale čaj, kávovou sedlinu apod tam cpu.
Mygara, 22. 5. 2017, 10.45
také kompostuji a dávám snad dobře, skořápky nedávám, ale čaj ano, ale zůstanou tam potom třeba ty kovové sponky, to se mi preparovat nechce
patricia077, 22. 5. 2017, 11.11
jasný
Lenourecek, 21. 5. 2017, 21.54
Pořád zjišťuji něco nového. O skořápkách jsem to věděla, nemělo by se do kompostu dávat nic živočišného původu. Jinak krom sáčků od čaje dávám i meltu nebo lógr
patricia077, 22. 5. 2017, 9.08
nic živočišného? takže ani skořápky od vajec
Lenourecek, 22. 5. 2017, 14.29
Nene, ani skořápky ?
patricia077, 22. 5. 2017, 16.01
baru86, 21. 5. 2017, 21.47
Znalosti bídné, už jen u kontejnerů na třídění papíru a plastu se s manželem dohadujeme...taková rulička od toaletního papíru, víčka od plastových láhví..
patricia077, 22. 5. 2017, 9.09
jj já na začátku řešila kam má přijít polystyren
Lenourecek, 22. 5. 2017, 14.28
Myslím, že o ruličce je uváděno, že už je z papíru, který už byl mnohokrát recyklovaný a patří do směsneho odpadu
Aliisha, 21. 5. 2017, 20.32
V tomhle se vůbec neorientuji
patricia077, 21. 5. 2017, 21.24
Taky se ucim
patricia077, 21. 5. 2017, 19.19
tak to máte hodně přírodní .-)
patricia077, 21. 5. 2017, 17.40
My taky hlavne travu skořápky taky pro slepice tady byly myšleny orechy