Konečně krásné počasí

zobrazeno 589×

Vložil(a): Zlata1, 26. 3. 2017 16.47

Tento víkend je opravdu krásné počasí, tak jsme vyrazili celá rodina na výlet na Brdy. Na Brdech je místo, které se nazyva Skalka. Je to poutní místo a je tam krásný rybnicek a u toho stánek a můžete si tam v jakémkoliv ročním období opéct špekáček. Je super, že po procházce krásnou krajinou lze zažít ještě opékání špekáčků u ohně. Zná někdo toto místo?? Kdo to nezná tak bych klidně doporučila na výlet... Byli jste taky někde na výletě ?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 18. 9. 2017, 13.22

tak to díky za tip, nemáme to ani tak daleko, že se tam dá jet i o víkendu

Kikinka30, 3. 4. 2017, 6.55

Neznam,ale letos chceme opet s vylety zacit,diky za tip

snany, 27. 3. 2017, 20.48

Neznám, ale kdybych zabloudila do Vašich končin budu vědět kam na výlet. Já jsem v neděli sadila sedmikrásky a petrklíč do truhlíků a přemýšlela nad věncem na branku.

Fuga

Fuga, 27. 3. 2017, 19.31

ano, ano, konečně krásně, ale já to trávila prací

vendy.z, 27. 3. 2017, 18.48

Neznám, ale v neděli jsem byla s přáteli na Sněžce a obličej mám připálený Hodně sněhu a přitom vedro

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 27. 3. 2017, 21.04

Sněžka je super, já tam tenkrát po dvanácti hodinách dofuněla a byla taková mlha, že jsem nic neviděla

vendy.z, 28. 3. 2017, 6.05

jj, je to tam zrádné, když jsme byli posledně s dětmi lanovkou, fučelo, vidět nebylo na krok....nyní nádherné sluníčko, sníh...krása

Petra Schoberová, 27. 3. 2017, 9.02

Nikde jsme nebyli malý je nemocný ale během dubna května máme v plánu zoo tak jsem zvědavá

Čertice, 27. 3. 2017, 7.54

Já Váš typ také zřejmě využiju pořád vymýšlíme nějaké výlety a tohle není nedaleko a přesně takové výlety máme rádi

darzanka, 27. 3. 2017, 7.52

To vypadá pěkně. My loni byli v Králíkách, tam je taky takový místo, kde si můžete vzít, co chcete, buřtíky, pivo, kafe a pak tam hodit jenom nějaký penízky do kasičky. Úplně super nápad a hlavně to tam takhle funguje. Taky doporučuju:)

lazna, 27. 3. 2017, 7.25

Neznám. Pěkný tip.

Lenourecek, 27. 3. 2017, 1.47

To zní moc hezky, díky za tip ?

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů