Konečně krásné počasí
Vložil(a): Zlata1, 26. 3. 2017 16.47
Tento víkend je opravdu krásné počasí, tak jsme vyrazili celá rodina na výlet na Brdy. Na Brdech je místo, které se nazyva Skalka. Je to poutní místo a je tam krásný rybnicek a u toho stánek a můžete si tam v jakémkoliv ročním období opéct špekáček. Je super, že po procházce krásnou krajinou lze zažít ještě opékání špekáčků u ohně. Zná někdo toto místo?? Kdo to nezná tak bych klidně doporučila na výlet... Byli jste taky někde na výletě ?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 18. 9. 2017, 13.22
tak to díky za tip, nemáme to ani tak daleko, že se tam dá jet i o víkendu
Fuga, 27. 3. 2017, 19.31
ano, ano, konečně krásně, ale já to trávila prací
k.o.r.i.n.e.k, 27. 3. 2017, 21.04
Sněžka je super, já tam tenkrát po dvanácti hodinách dofuněla a byla taková mlha, že jsem nic neviděla
Petra Schoberová, 27. 3. 2017, 9.02
Nikde jsme nebyli malý je nemocný ale během dubna května máme v plánu zoo tak jsem zvědavá
Lenourecek, 27. 3. 2017, 1.47
To zní moc hezky, díky za tip ?