Korkové špunty

zobrazeno 762×

Vložil(a): slunicko, 16. 11. 2016 22.25

Objevila jsem při úklidu pytel s korkovými spunty. Vyrabite z nich některá něco? Je mi lito je vyhodit

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 17. 4. 2017, 7.55

tady na vebu jsemm viděla z korků krásné srdce nalepené

Aliisha

Aliisha, 16. 12. 2016, 22.37

Dát do velké skleněné mísy. Je to pěkná dekorace. Nebo zkombinovat se svíčkami.

rennfri

rennfri, 12. 12. 2016, 12.46

dá se vygooglit spousta tipů, jsou z nich prima razítka pro mrňata

Lusesita25, 23. 11. 2016, 3.30

Znam akorat korkovy venec, nekde ho tenkrat i vyrabeli. Ale jiné vyuziti me teda nenapada.

lazna, 17. 11. 2016, 13.05

Dřív jsme je používaly na obrázky. Myslím, že se z nich dá dělat spousta věcí. Viděla jsem i korkové prostírání.

Katka

Katka, 17. 11. 2016, 12.08

Alespoň 2 si nechte, děti to budou potřebovat do výtvarky na základce. Je docela problém je pak sehnat, všude jsou často už jen plastové.

Zdeňka S., 17. 11. 2016, 10.59

Viděla jsem z nich věnce, nebo podložky pod hrnec. Nevyrábíme nic protože žádné nemám

patricia077

patricia077, 17. 11. 2016, 9.35

A nedá se náhodou korek použít do sběru? Kamarádka do školy sbírá různé věci a pak to jde na dobrou věc .-)

slunicko, 17. 11. 2016, 11.11

Do sběru jich tolik zase nemam

patricia077

patricia077, 17. 11. 2016, 11.47

ahaaaa .-)

rodinka

rodinka, 17. 11. 2016, 9.29

Kamaradka,mela na svatbe z korku udelanou vyzdobu,treba jmenovky v nich mela zapichle nebo udelane velke srdicka a povesene,na netu je toho spousta bude to pekna dekorace at se podari

Sooňaa, 17. 11. 2016, 9.07

Me napadlo udelat z toho figurky clovece,nezlob se nebo na platky,pomalovat a muzou to byt nausnice,privesek..

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů