Kosení zahrady
Vložil(a): snany, 14. 5. 2017 13.25
Najdete se zde mezi vámi některá jenž kosí zahradu tradičním způsobem kosou? Tak nějak pomalu a jistě mi začínají vadit hlučné a smradlavé sekačky. Kdysi jsem to zkoušela, docela namáhavé, měla jsem starou a tupou kosu. Přemýšlíme, že si s manželem koupíme nové.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
baru86, 17. 5. 2017, 18.20
Uf, kosou jsem sekala každý den trávu králíkům cca od dvanácti let. Naštěstí jsem se ve dvaceti odstěhovala. Dodnes mám problémy s předloktím. Kosu to chce opravdu pořádnou, velkou nejlépe, aby byl švih a dobře naklepanou. Klepat ani brousit jsem se tedy nikdy nenaučila.
pouzarovaj, 16. 5. 2017, 14.33
Zkoušela jsem to, ale nejde mi to
Lenourecek, 15. 5. 2017, 21.50
Nikdy předtím mě to nenapadlo, ale moc se mi ta myšlenka teď líbí
Fuga, 15. 5. 2017, 7.41
sekáme klasickou elektrickou sekačkou, máme i na ruční pohon, ale je tupá a je to pak práce na celý den
jitkamety, 15. 5. 2017, 7.15
já nesnasim kdyz sekaji sousedi a ja zrovna uspavam dceru
patricia077, 14. 5. 2017, 21.38
Ja kdysi u dedy kosila kosou srpem ted jsem rada za sekačku a křovinořez