Kosení zahrady

zobrazeno 648×

Vložil(a): snany, 14. 5. 2017 13.25

Najdete se zde mezi vámi některá jenž kosí zahradu tradičním způsobem kosou? Tak nějak pomalu a jistě mi začínají vadit hlučné a smradlavé sekačky. Kdysi jsem to zkoušela, docela namáhavé, měla jsem starou a tupou kosu. Přemýšlíme, že si s manželem koupíme nové.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

baru86

baru86, 17. 5. 2017, 18.20

Uf, kosou jsem sekala každý den trávu králíkům cca od dvanácti let. Naštěstí jsem se ve dvaceti odstěhovala. Dodnes mám problémy s předloktím. Kosu to chce opravdu pořádnou, velkou nejlépe, aby byl švih a dobře naklepanou. Klepat ani brousit jsem se tedy nikdy nenaučila.

pouzarovaj

pouzarovaj, 16. 5. 2017, 14.33

Zkoušela jsem to, ale nejde mi to

Lenourecek, 15. 5. 2017, 21.50

Nikdy předtím mě to nenapadlo, ale moc se mi ta myšlenka teď líbí

annahb, 15. 5. 2017, 17.44

kosou jen králíkům jinak seču sekačkou

vendy.z, 15. 5. 2017, 9.30

No kosila jsem jen pro králíky

Fuga

Fuga, 15. 5. 2017, 7.41

sekáme klasickou elektrickou sekačkou, máme i na ruční pohon, ale je tupá a je to pak práce na celý den

vivianr, 15. 5. 2017, 7.26

Před lety jsem zkoušela. Teď o tom zas uvažuju, ale je tu stará tupá kosa a žádný brousek.

jitkamety

jitkamety, 15. 5. 2017, 7.15

já nesnasim kdyz sekaji sousedi a ja zrovna uspavam dceru

Kikinka30, 15. 5. 2017, 0.45

Jak si clovek rychle zvykne na techniku....

patricia077

patricia077, 14. 5. 2017, 21.38

Ja kdysi u dedy kosila kosou srpem ted jsem rada za sekačku a křovinořez

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů