Váš košík je zatím prázdný
Vložil(a): Leňulka, 13. 5. 2019 11.41
Maminky jestli někdy koupíte čokoládku s nálepkami a třeba nesbíráte tak vyměním, a nebo mi stačí jen kód ze zadní strany nálepky a tu si pak můžete nechat. Děkuji
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Zatím zde není žádný příspěvek.
© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions