Království zvířat 2
zobrazeno 598×
Vložil(a): Leňulka, 13. 5. 2019 11.41
Maminky jestli někdy koupíte čokoládku s nálepkami a třeba nesbíráte tak vyměním, a nebo mi stačí jen kód ze zadní strany nálepky a tu si pak můžete nechat. Děkuji
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Ketris, 9. 6. 2019, 8.20
A jake konkretne?
Fuga, 15. 5. 2019, 17.37
Já se pokusím na to myslet
L.janicka.l, 13. 5. 2019, 20.17
Pokud budem mit, urcite poslu.
Žofinka, 13. 5. 2019, 19.33
Ja se pokusím na to myslet