Krásný MDŽ
Vložil(a): snany, 8. 3. 2018 7.05
Ženy, přeji nám všem krásný svátek, ať už ho slavíte nebo ne.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 10. 3. 2018, 6.42
já dostala květinu od kamaráda a ani mi nedošlo, že je MDZ
Lenourecek, 9. 3. 2018, 21.36
Chlapi mi dokonce dali kytku, udělali mi radost
Kamila Pecharová, 9. 3. 2018, 10.01
Jen zavolám mámě, že ji přeji krásný svátek, jinak většinou nic.. Letos mi manžel zařídil lezení na stěně s kamarády a sám hlídal děti, ale nemyslím si, že by přemýšlel o tom, že je to k MDŽ Já si v železářství koupila místo kytky paličku na maso
Adrianita, 9. 3. 2018, 4.18
I já přeji tobě a všem diskutujícím maminkám dodatečně krásný MDŽ.
Marusk, 8. 3. 2018, 21.17
Také přeji všem ženám krásný MDŽ. Já osobně ho neslavím. Kytku jsem nedostala.
Fuga, 8. 3. 2018, 21.02
moc díky za přání